PayPal Nedir Nasıl Çalışır Güvenlimi

PayPal Nedir Nasıl Çalışır Güvenlimi

birçok ülkede aktif olarak çalışan kredi kartı bilgilerinizi kimse ile paylaşmadan internetten alışveriş veya ticaret yapmanızı sağlayan, yalnızca bir eposta adresi ile para yollayabilip para alabileceğiniz güvenli bir online ödeme yöntemidir. Kısaca bir banka gibi düşünebilirsiniz. kredi kartı bilgilerinizi alıcı veya satıcı ile hiçbir şekilde paylaşmaz ve online ödemeler yapmanızı, almanızı sağlayan güvenli bir yoldur. Paypalın güzel bir özelliği de Türk Lirasının yanı sıra Dolar, Euro, Sterlin gibi daha pek çok para birimini kullanabilirsiniz.

PayPal Nasıl Çalışır

 

Paypal’a bir kez kredi kartı bilgilerinizi tanımladıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi üçüncü şahılar ile paylaşmaz ve güvenliğinize önem verir. Paypal sayesinde online ödemleri kabul edebilirsiniz. PayPal’ı Türk Lirası da dahil olmak üzere yüzlere fazla para biriminde yapabileceğiniz yurt içi ve yurt dışı ödemeler için kullanabilirsiniz. Alıcınızın bir PayPal hesabına sahip olması gerekmiyor. Paypal size E-Ticaret yapma imkanı verir. PayPal hesabınızda ödemeleri anında alabilir ve müşterinize sattığınız ürünleri anında gönderebilirsiniz. Paypal hesabınızdaki parayı Bankanıza aktabilirsiniz.

 

Paypal artık Türkçe olduğundan kolayca E-posta adresinizi kaydederek sisteme üye olabilirsiniz. PayPal sizin için bir sanal cüzdan açacaktır ve kredi kartınızı kullanarak hesabınızı aktifleştirip sanal cüzdanınız ile ödeme yapabilir ve ödeme alabilirsiniz. Bu kart eğer isterseniz bir kredi kartı örneği Visa, Master Card isterseniz de üzerinde Visa ya da Master Card logosu bulunan bir ABD bankasına ait sıradan bir banka kartı olarak kullanabilirsiniz. Sistem düşük komisyon ücretleri ile çalışmaktadır. yaptığınız işlemler üzerinden % olarak bir ücret kesintisinde bulunur.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir