Reklam Engelleyici Eklentilere Siteye İzin Verme

Reklam Engelleyici Eklentilere Siteye İzin Verme

İnternet tarayıcınızdaki , , , , , reklam engelleyicilere Web sitemiz için nasıl izin verdirebileceğinizi anlatacağız. Reklamlar bir çok Web sitenin gelir kaynağını oluşturmaktadır. Gerek sunucu masrafları gerekse sitelerin içerik ve sıralama için harcadıkları masrafları karşılayabilmek hatta bazı web site sahiplerinin geçim kaynağı sitelerindeki reklam gelirleridir. Durum böyle olunca Web site sahipleri reklam engelleyici eklenti kullananlar nedeni ile oldukça yüksek gelir kayıplarına neden olmaktadır. Bu makalemizde reklam engelleyici uygulamalara bazı sitelere nasıl izin verebileceğinizi anlatacağız.

Kaspersky Güvenlik Yazılımına Siteye İzin Verme

Kaspersky güvenlik yazılımını açıyorsunuz. Settings –> Anti-Banner sekmesine tıklıyorsunuz. Açılan ekrandan Websites with allowed banners sekmesine tıklayıp açılan pencereden Add butonuna tıklayın Website bölümüne http://www.dijitalteknoloji.net yazıp Add butonuna tıklamanız yeterlidir.

AdBlock Eklentisine Siteye İzin Verme

İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesinde yer alan AdBlock simgesine tıklayın. Açılan menüden “Bu alan adındaki sayfalarda çalışma” seçeneğine tıklayıp AdBlock eklentisi için web sitemiz dijitalteknoloji.net için pasif hale getirmiş olacaksınız.

Adblock Plus Eklentisine Siteye İzin Verme

İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesindeki Adblock Plus simgesine tıklayın. İnternet tarayıcınızın “Bu sitede etkin” seçeneğine tıklayarak Adblock Plus eklentisini dijitalteknoloji.net sitesi için pasif konuma getirin.

Adguard Eklentisine Siteye İzin Verme

İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesindeki Adguard simgesine tıklayın. Açılan menüden “Bu web sitesindeki koruma” düğmesine tıklayın, Adguard eklentisini dijitalteknoloji.net sitesi için pasif hale getirin.

uBlock Eklentisine Siteye İzin Verme

İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesindeki uBlock simgesine tıklayın. Açılan menüdeki mavi Açma / Kapama butonuna tıklayarak uBlock eklentisini dijitalteknoloji.net sitesi için pasif hale getirin.

Ghostery Eklentisine Siteye İzin Verme

İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesindeki Ghostery simgesine tıklayın. Açılan menüdeki “Güven” butonuna tıklayarak Ghostery eklentisini dijitalteknoloji.net sitesi için etkisiz hale getirin.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Benim bilgisayarım taktığımda dolum yapıyor yazısı...
  • SUAT DURMUŞ:Çok teşekkürler.Bilgisayarımdaki bu özellik yakın ...
  • hilmi:bende a530 hiç bişey yapamıyom çok kötü bilgisayar...
  • Duygu:Sifremi unuttum youtube yardimci olurmusuniz...
  • abdullah:vestel vtab7 lite 3 en son güncelleme kaç abi...
  • Ahmet yazıcı:Peki imei kayıtını eski bir telden kaydettiler,yaz...
  • Emir:Bendede aynı sorun var düzeltebildinmi...
  • Osman:sizin yazacağınız yönergeye yazayım...saçmalık.....
  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...