Skype Nasıl Üye Olunur

Skype Nasıl Üye Olunur

Skype programını bilgisayarınıza yükledikten sadece üye olmanız ve aktif olarak kullanmaya başlamanız yalnızca birkaç dakika sürmektedir. Skype’taki kişilere Ücretsiz olarak çağrı yapabilir Skpe’den Skype’ye ücretsiz olarak konuşabileceksiniz. Oldukça uygun tarifelerle dünyanın her yerindeki kişilere ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Bu yazımızda Skype programına nasıl üye olabileceğinizi anlatacağız.

Bir hesap oluştur ya da oturum aç

Bu yalnızca bir ya da iki dakika sürer; ardından, Skype’ı yükleyip kurduğunuzda arkadaşlarınıza ücretsiz çağrı yapmaya hazır olacaksınız.

Yapmanız gereken ilk iş şu linke tıklayıp Skype kayıt ekranına ulaşmalısınız. Sayfa Türkçe olduğundan gerekli boşlukları rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Skype Üyelik için Tıklayınız

Kayıt profiliniz için:

İlk ad, Soyad, E-posta adresiniz

Görünür Profiliniz için:

Doğum tarihi, Cinsiyet, Ülke, Şehir, Dil, Cep telefonu numarası ( cep telefonu numaranızı sadece kişileriniz görebilir.) Skype’ı nasıl kullanma amacınız, Skype Adı ve Parola

Bilgilerinizi girdikten sonra Kabul Ediyorum – Devam Et butonuna tıklayarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Daha sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak Skype kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum (3 Yorum)

  1. cezmigor dedi ki:

    haberler arkadaslarimi gormak konusmak

  2. kadir atakanlı dedi ki:

    şifremi unuttum yeni şifre oluşturmak istiyorum.

  3. cem dedi ki:

    slm

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.