Toolbar Araç Çubukları Nasıl Kaldırılır

Toolbar Araç Çubukları Nasıl Kaldırılır

Araç çubuğu kaldırmak için ne yapmak gerekiyor. Bir çok program artık günümüzde kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu programlar kurulum sırasında yüklemek ister misiniz diye soruyor. Fakat burada kendiliğinden otomatik işaretli olan seçeneği kaldırmak size düşüyor. Çoğu kullanıcı kurulum biran önce bitsin diye ileri butonuna okumadan basar ve bu nedenden dolayı internet tarayıcınız çöplüğüne döner. Bazı internet siteleri de kullanıcıları takip etmek ve reklam gelirlerinden para kazanmak amacı ile kullanıcıları aldatarak veya gönüllü bir şekilde yükletir ve internet tarayıcınızda gereksiz bir alan kaplatmış olursunuz.

Araç Çubuklarını Kaldırma Pogramı

Araç çubuklarını tek tek kaldırmak ve her tarayıcı için ayrı uğraşmak biraz vakit alacaktır. Toolbar Cleaner adlı ücretsiz yazılım ile Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcılarındaki tootlbarları kolayca silebilirsiniz. BHO (Browser Helper Object) ögelerini kolaylıkla kaldıran yazılım oldukça sade arayüzü sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome’da yer alan araç çubuğu, Browser Helper Object’ler ve eklentiler liste halinde siz sunuluyor. Fare imlecini herhangi bir ögenin sol kısmında yer alan mesaj simgesine sürüklediğinizde yazılım sizi bilgilendiriyor.

Yazılımı size verdiğimiz link aracılığı ile kendi orijinal sitesinden en son sürümü indirip kurabilirsiniz. Yazılımın kurulumunun son aşamasına geldiğinizde Protect my system with Anti-phishing Domain Advisor ve Set MyStart as homepage seçeneklerini devre dışı bırakmalısınız.

Toolbar Cleaner İndirme Linki

http://toolbarcleaner.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...
  • Melıh:esc tusu ne işe yarar* ...
  • a.ece:merhaba benim bilgisayarım ı life zedaır işte öyle...
  • mehmet:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • idris güler:emine sana gıcık giden birileri varssa şikayet etm...