Tüm Flash Oyunlarını İndirebileceğiniz Dev Arşiv

Tüm Flash Oyunlarını İndirebileceğiniz Dev Arşiv

Adobe ile oynanan oyunların artık sonuna geldik, çünkü Adobe firması desteğini kaldırıyor. Ancak piyasadaki flash oyunları toplayan bir geliştirici büyük bir arşiv oluşturmuş, Flashpoint adını verdiği uygulama ile 38.000’den fazla oyunu oynayabileceksiniz. Oyun bu kadar çok olunca haliyle boyutta aynı oranda artıyor. Sıkıştırılmış hali 241GB olan oyunları arşivden çıkartınca 288GB boyutuna ulaşıyor. Böylesine dev bir arşivi indirmek oldukça vakit alacaktır. Bu nedenle yazılımcı 296MB’lık sadece programın küçük önizleme resimlerinin olduğu versiyonunu sunuyor. Bu versiyonda beğendiğiniz oyunu oynamak istediğinizde program oyunu indirmeye başlıyor. Böylece sadece beğendiğiniz oyunları indirmiş oluyorsunuz.

Flash Player Desteği Neden Kalkıyor

HTML5’in çıkması ve Web tarayıcılarının tam destek vermesiyle birlikte kod geliştiricilerinin Flash Player’e olan ihtiyacı ortadan kaldırdı. Bunun yanı sıra güvenlik açıkları bulunan Flash Player artık tercih edilmiyor. Zaten web tarayıcılarında flash’lı bir uygulama çalıştırdığınız zaman, flash player’i kullanıcıdan aktif etmesi yönünde bazı işlemler istiyor. Tüm bu nedenlerden dolayı Adobe desteğini çekti. Buda Flash için ölüm fermanı olmuş oldu. Tamamen piyasadan silinmese de yavaş yavaş yok olma yolunda ilerleyecektir.

BlueMaxima, sevilen tüm Flash Oyunlarını kendi internet sitesinden indirilebilir şekilde oyun severlere sundu. Sunulan Flash oyunları Flashpoint uygulamasıyla oynayabilirsiniz.

Flashpoint İndirme Adresi
https://bluemaxima.org/flashpoint/downloads/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
  • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
  • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
  • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
  • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
  • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
  • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...