Tumblr Hesabı Nasıl Kapatılır

Tumblr Hesabı Nasıl Kapatılır

Tumblr hesabınızı silmek istiyorsanız yapmanız gerekler oldukça basit. Tumblr hesabınızı silmeniz halinde oluşturmuş olduğunuz blog silinecektir. Yine bu hesabınıza bağlı olan üyesi olduğunuz tüm gruplardan silineceksiniz. Ancak Tumblr size yine E-posta adresiniz ve aynı blog simi ile yeni bir hesap açma imkanı veriyor. Ancak geçmişi geri getiremiyorsunuz. Bu makalede Tumblr Ana blogu nasıl silerim, ek blogu nasıl silerim gibi konulardan bahsedeceğiz.

Tumblr Ana blog nasıl silinir

Bunun için aşağıda siz verdiğimiz hesap silme sayfasına gidiyorsunuz. Ana bloğunuzu silmeniz halinde bütün hesabınız silinecektir.
Tumblr Ek bloglar nasıl silinir

Bunun için panonuzun üst kısmında bulunan liste simgesinden ek blogunza ulaşıyorsunuz ve buradan ekranın sağ kısmında “Üyeler” linkine tıklıyorsunuz. daha sonra “Bu blogdan ayrıl” linkine tıklayarak kurtulabilirsiniz. Eğer ek blogun tek kullanıcısı sizseniz, blogdan ayrıldıktan sonra blogun kendisi de otomatik olarak silinecektir. Eğer bloğunuzda başka kullanıcılar bulunuyorsa blog üyeliğiniz kalkacak fakat blogunuz silinmeyecektir.

Tumblr bloğunuzu silmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Bloğunuzu silmek veya kapamak için aşağıdaki URL adresini kullanınız.

Tumblr Silme Linki: http://www.tumblr.com/account/delete

Tumblr hesap kapatma sayfasında şifreniz ile giriş yapıyorsunuz ve bloğunuzu siliyorsunuz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.