Twitter’daki Takipçileri Otomatik Takip Etme

Twitter’daki Takipçileri Otomatik Takip Etme

Twitter takipçi sayısını artırmak ve takip ettiğiniz kişileri otomatik olarak çoğaltmak için oldukça etkili yöntemlerden bir tanesi de otomatik olarak takipçi sayısını artırmaktır. Çünkü bir Twitter hesabına sahipseniz sizi ancak 2000 kişi takip edebilir. Bu sayıyı artırmak için Twitter algoritmasına göre takipçi sayınız 2000’den fazla ise takip edildiği kadar takip etme hakkı tanınır. Örneğin 10.000 takipçiniz bulunuyorsa size de ekstra olarak 10.000 takip etme hakkı verilir. Burada takipçilerinizi otomatik olarak takibe alırsanız bu kontenjanı hep yüksek tutmuş olursunuz.

Yapmanız gerekenler ise şu şekilde ilk olarak JustUnfollow.com web sitesine giriyorsunuz ve üye oluyorsunuz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra sol taraftaki yerden Automate sekmesine tıklıyorsunuz. Burada Auto Follow Back Automatically follow back followers kutucuğunu göreceksiniz. Bu kutucuğu işaretleyip onaylayınız. Sistem takip edenleri panelden size bildirecektir.

Böylece sizi takip edenlerin en son takip eden listesinde görüneceksiniz. Bu sayede daha çok takipçi edinebileceksiniz. Bu işin güzel yanı ise her şeyin otomatik olmasıdır.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. Emirhan dedi ki:

    teşekkürler ama Automate sekmesinde bahsi geçen Auo Follow mevcut değil.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.