Ücretsiz Güvenli VPN Uygulaması Yükle

Ücretsiz Güvenli VPN Uygulaması Yükle

Güvenli internete girmeki trafiğinizi yönlendirmek ve dünya üzerinde farklı bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi gözükerek kimliğinizi saklamak istiyorsanız bu yazılım tam size göre diyebiliriz. İnternet üzerinde anonim olarak özgürce gezinerek kimliğinizi saklayabilirsiniz. TunnelBear’ın ilginç tasarımı basit grafikler içeriyor ve tünelde ilerleyen ayı VPN sürecinin nasıl çalıştığını gösteriyor. Kurulumuoldukça kolay olan yazılım sisteme kurulduktan sonra sistem tepsisindeki simgesinden bağlantıyı etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak mümkün. Sekiz coğrafik lokasyondan bir sunucu seçerek bağlantı kurabiliyorsunuz. TunnelBear ile hızlı ve efektif bir bağlantı sağlanabiliyor. Sisteminizi yormayan yazılımın o an çalıştığını bile unutabilirsiniz.

TunnelBear Uygulamasının Özellikleri

Servis Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer ve Safari tarayıcılarında; PC, Mac, Android ve İOS cihazlarda sorunsuzca kullanılabiliyor. Test ettiğimiz diğer hizmetler gibi OpenVPN protokolünü kullanan yazılımda güvenlik 128-bit şifreleme ile sağlanıyor. Bir TunnelBear hesabı bir masaüstü bilgisayar ve iki mobil cihazda aynı anda kullanılabiliyor, bu aracı en esnek VPN çözümü yapıyor. Aylık 500 MB indirme limitinin olması üzücü. Hatırlarsanız bu yıl içerisinde Twitter’ın yasaklanmasının ardından TunnelBear Türkiye’deki kullanıcılara bir yıl boyunca indirme limiti olmaksızın hizmet vermeye başlamıştı fakat Twitter engelinin mahkeme kararıyla kaldırılmasının ardından bu avantajı kaybettik.

TunnelBear hakkında teeet atarak ay boyunca 1.5 GB kullanım limiti elde edebiliyorsunuz fakat bu kota da yeterli değil. Hizmette daha fazla sunucu ve ülke konumunun bulunması şüphesiz memnun edici olurdu. Aylık kullanım limiti olmasaydı en tepeyi CyberGhost yerine TunnelBear hizmetine ayıracaktık. Yazılımın ücretli tam limitsiz versiyonu için aylık 4.16 $ talep ediliyor, eğer ücretli bir VPN hizmeti kullanmayı düşünüyorsanız TunnelBear sizin için en ideal seçenek olacaktır.

TunnelBear İndirme Linki
https://www.tunnelbear.com/download

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.