Ücretsiz Portable VPN Yazılımı

Ücretsiz Portable VPN Yazılımı

Sansürlenen, engellenen web sitelerine girebilemek için kullanılan yazılımları arasında oldukça popüler olan Psiphon sansür önleme aracıdır. Türkiyede zaman zaman en popüler Web sitelerin bile engellenmesi yada yavaşlatılması nedeniyle sitelere erişim problemi yaşanıyor. DNS değiştirip girmek ise eski yöntemlerden birtanesidir. Ancak sansür artık DNS adreslerinede uygulanmaktadır. kullandığınız zaman ise tek bir tuşa bastığınızda bulunduğunuz ülkeyi dahi değiştirebiliyorsunuz. Yazılımın portable olması ise ayrı bir güzel yanıdır. Yazılım herhangi bir eklenti yüklemez, böylece bilgisayarınız güvende kalır.

Psiphon VPN Yazılımının Özellikleri

Program Türkçe dil desteğina sahip bu nedenle kolayca kullanabilisiniz. Ayarlar bölümünden Bildirim Alanaına Küçültme, Ayrı Tünel, Psiphon Sunucu Bölgesi Seçimi, Yerel Vekil Sunucu Bağlantı Noktaları, Üst Vekil Sunucu, Aktarım Kipini seçebiliyorsunuz. Psiphon yazılımı İnternet trafiğinizi şifreleyerek güvenli bir şekilde Web gezintisi yapma imkanı veriyor.

Psiphon Nasıl Kullanılır

İlk olarak programı indirin ve çalıştırın. Psiphon programını çalıştırdığınız an otomatik olarak en hızlı ülke seçeneği ile bağlantı yapacaktır. Girmiş olduğunuz site bağlantı kurduğunuz ülkede yasaklı olabilir yada o ülkeden yavaş girilebiliyor olabilir. Bu nedenle şununla bağlan bölümünden istediğiniz bir ülkeyi seçmeni yeterlidir. Yazılım otomatik olarak bağlantınızı değiştirecektir. Psiphon VPN yazılımını kullanmak işte bu kadar basit.
psiphon-ekran-goruntusu
Programı kapattığınızda Psiphon otomatik olarak bağlantıyı keser. Ayrıca bağlantıyı açıp kapatmak için Bağlantıyı Kes butonuna tıklamanız yeterlidir.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...