Ücretsiz Uzaktan Yönetim Programı İndir

Ücretsiz Uzaktan Yönetim Programı İndir

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan uzak masaüstü programlarını kullanıcılara sunuyoruz. Bu tip programların en önemli özelliği sizi büyük uğraşlarla uğraştırmamalarıdır. Uzak masaüstü programları sayesinde bulunduğunuz konumdan yakınınızın veya ofisinizdeki bilgisayarınıza bağlanarak işlerinizi kolaylıkla takip edebilme imkanına sahipsiniz. Özellikle yardım gerektiğinde bu programları kullanarak müşterilerinizin veya yakınlarınızın sorunlarını halledebilirsiniz.

ProRat

ProRat uzaktan bilgisayar yönetimi aracıdır. Prorat ile bir sunucu oluşturup diğer kullanıcıya gönderdiğinizde bu kullanıcı sunucu dosyasını açarsa bilgisayarını tamamen kontrol edebilirsiniz. Klavye ışıkları, ekran görüntüsü gibi uzun süredir üzerinde yoğun çalışılan ProRat v1.9 Fix2 tamamlandı ve kullanıcılara sunuldu.

ProRat İndir

Show My PC

Show My Pc ile uzaktaki bir bilgisayarı internet üzerinden rahatça kontrol edebilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği bulunması kullanıcılara kullanımda büyük kolaylık sağlıyor. Masaüstü yapılacak ve yapacak olan her iki bilgisayarda da program kurulu olmalıdır. Bir taraf bağlantı başlattıktan sonra karşı tarafa bağlantı id’sini verdiğinde karşısındaki bilgisayar bu id yardımıyla bilgisayara girerek uzak masaüstü yapma şansına sahip olur.

Show My PC İndir

Yuuguu build

AOL, ICQ, GTalk, Windows Live Messenger ve Yahoo Messenger hesaplarınızı adapte ettiğiniz Yuuguu üzerinden arkadaş listenizdeki herkes ile karşı tarafın hiçbir program yüklemesine gerek olmadan Uzak Masaüstü kontrolü verebiliyorsunuz. Ancak uzak masaüstü erişiminin gerçekleştirilmesini istediğiniz bilgisayarda Yuuguu olması gerekmektedir.

Yuuguu İndir

Ammyy Admin

Kurulum dosyası olmayan bu başarılı ve ücretsiz uzak masaüstü programıyla aynı zamanda güvenlik duvarı ayarlarınızla oynamanıza da gerek kalmamaktadır. Programın kurulu olduğu iki bilgisayar arasında istediğiniz şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Program Win7/Vista/WinXP/WinME işletim sistemlerini desteklemektedir.

Ammyy Admin İndir

LogMeIn

LogMeIn Free adlı program ile uzaktan yönetimi kolayca yapabilirsiniz. Program sayesinde kendi bilgisayarınıza istediğiniz yerden ulaşarak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım kullandığı 256-bit SSL şifreleme sistemiyle gayet güçlü bir güvenlik sunmakta. Mobil desteği sayesinde akıllı telefon ve tablet desteğiyle uzak masaüstü bağlantısını da desteklemektedir. Win7/Vista/WinXP/Win2000 işletim sistemlerinde sorrunsuz çalışmaktadır.

LogMeIn Free İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar