Ücretsiz Web Sitesi Hazırlama Programı

Ücretsiz Web Sitesi Hazırlama Programı

Bu bedava yazılım ile istediğiniz görünümde bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Özellikle bu işe yeni başladıysanız veya sürekli olarak hazır tasarımlar kullanmanız gerekiyorsa bu yazılım çok işinize yarayacaktır. Web tasarım dünyası ile içli dışlı olan herkesin arşivinde mutlaka bulunması gereken yazılımlardan olan WebPlus Starter Edition sayesinde web site açmak artık çok kolay. Günümüzde bir web site açmak için pek çok tarif bulunmaktadır. Artık site açmak sadece birkaç dakika almaktadır. Önemli olan ise tasarımdır. Bu işe yeni başladıysanız web sitesi açmak için program dili bilmek gerekli diye düşünebilirsiniz. Fakat bu program sayesinde işin bu kısmını atlamış olacaksınız.

Kendinize ait bir web sitesi yapmak için bu sorunları bertaraf edecek bir program bulmanız lazım. Aynı zamanda ücretsiz de olmalı. İşte size tam da bu noktada ücretsiz ve bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir program önereceğiz. Eğer yeni başlıyorsanız ve bir web sitesi tasarlamak istiyorsanız size WebPlus Starter Edition adlı program tam size göre…

WebPlus Starter Edition adlı web sitesine giriş yapıp ücretsiz üyeliğinizi oluşturduktan sonra e-posta adresinize gelen bilgilerle program kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından eğer boş bir sayfayla işe başlamak istiyorsanız “Start New Site“ı seçebilir, ya da hazır şablonlardan birini seçebilirsiniz. Eğer hazır bir şablon seçecek olursanız bu şablon üzerindeki görselleri, metinleri ve renkleri dilediğiniz gibi değiştirme imkanına sahip olacaksınız.

WebPlus Starter Edition

İndirme Linki: http://www.serif.com/web-design-software/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir