Web siteyi Bilgisayara İndirme Programı

Web siteyi Bilgisayara İndirme Programı

Ücretsiz site kopyalama programı, web siteyi bilgisayara download etme, internet sitesini bilgisayara indirme programı. WinHTTrack adlı ücretsiz program bir Web siteyi tamamen bilgisayarınıza kaydetme işlemi yapıyor. HTTrack basit kullanıma sahip offline çalışan bir tarayıcıdır. İnternet sayfalarını bilgisayarınıza indirip bu sitelerde ve sayfalarda çevrimdışı çalışabilirsiniz. HTTrack ile istediğiniz web sitesinin tüm klasörlerini, tüm html dosyalarını, tüm resimlerini ve diğer dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Program çok büyük sitelerde indirme işlemi yapabilmek için uzun süre beklemenize neden olabilir.

HTTrack bir ücretsiz (GPL, özgür / ücretsiz yazılım) ve çevrimdışı tarayıcı programı kolay kullanımlıdır.

WinHTTrack programını çalıştırdığınızda karşınıza çıkan bölümleri takip ederek, içeriğini indirmek istediğiniz internet sitesinin adresini, site içeriğinin bilgisayarınızda kaydedilmesini istediğiniz yeri kolayca seçebilirsiniz. HTTrack tam olarak yapılandırılabilir ve entegre bir yardım sistemine sahiptir. Programın ayarlar menüsünü kullanarak da sitenin içerdiği dosya türlerinden hangilerini indirmek isteyip istemediğinizden tutun da, limit bilgilerine kadar pek çok ayar hakkında seçimlerde bulunabilirsiniz. Program Windows 8 / Windows 7 / Vista / Winndows XP işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

İndirmek istediğiniz internet sitesinin adını yazdığınız bölümde bulunan URL list başlığının hemen yan tarafında bulunan butona tıklayarak, programa internet sitelerinin adreslerini liste halinde yazacağınız TXT formatındaki bir dosyayı seçerek işinizi kolay hale getirebilirsiniz.

WinHTTrack İndirme Programı

http://www.httrack.com

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.