seo dersleri

Windows Live Messenger 9 Beta

Windows Live Messenger 9 Beta

Dünyada en fazla abonesi bulunan, gecemizi gündüzümüzü birlikte geçirdigimiz Messenger yenilige gidiyor yeni bir sürümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanan , şu anda beta aşamasında ve bazı sorunlara sahip. Ancak geliştirilen beta sürümler, final sürümün bizlere ne getireceği konusunda önemli ipuçları veriyor. Son yapılan güncelleme ile bu yeniliklerin neler olduğu ortaya çıkmış durumda.

null

Anlık mesajlaşma yazılımı MSN’nin yeni sürümü Windows Live Messenger 9’un () Beta testleri devam ediyor. Bu yılın sonları ya da 2009’un ilk aylarında çıkması beklenen yeni sürüme dair ilk bilgiler de gelmeye başladı.

Yeni bir arayüzle kullanıcıların karşısına çıkacak olan WLM 9’da API bileşenleri yaygın olarak kullanılacak. Çok kullanıcılı ses ve görüntülü sohbet imkanı gibi özelliklerin beklendiği yazılımda (bir ihtimal sürüm 10’da da yer alabilir), WPF () üzerinden destekleyen sistemlerde kullanılmak üzere çeşitli grafik efektlerinin yer alacağı öngörülüyor. Yani transparan menü ve pencerelerle daha sık karşılaşacağız.

Henüz kesinlik kazanmasa da Yahoo Messenger’dakine benzer şekilde WLM 9’da da , , gibi farklı mesajlaşma yazılımların kullanıcılarına da kucak açılacağı tahmin ediliyor.

HEMEN İNDİR

"Windows Live Messenger 9 Beta" Başlıklı Konu İçin Yapıldı.

  1. ilkay dedi ki:

    ————————————

  2. chan dedi ki:

    yhaf bu tr mi acaba

  3. ceza dedi ki:

    bu ne yha güzel ama daha yapmadım

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner