WordPress E-ticaret Eklentisi İndir

WordPress E-ticaret Eklentisi İndir

WordPress tabanlı web siteleri hemen hemen her türlü kullanıma açık diyebiliriz. İnternetten alışveriş yapanların sayısı her geçen gün giderek daha fazla artmaktadır. Daha az maliyet nedeni ile müşteriler E-Ticarete yönelmektedirler. Bu durumu fark eden web site tasarımcıları da WordPress tabanlı web sitelerini bu eklenti sayesinde E-Ticaret sitesine çevirebilirler. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan WordPress tabanlı web sitenizden ürün satışı yapabilirsiniz.

WP e-Commerce adlı eklenti E-ticaret müşterilerine online olarak ürün, hizmet ve dijital indirmeler sunan ücretsiz bir WordPress alışveriş sepeti eklentisidir. Bu eklenti ile WordPress’i çok kullanışlı bir e-ticaret sitesine kolayca dönüştürebilirsiniz. WP e-Commerce eklentisi, standartlara uyumludur. WordPress tema ile çalışır, Diğer Eklentiler ile uyumluluk gösterir, HTML ve CSS kullanır ve görünüm üzerinde tam kontrole izin verir. Şablonları değiştirmek kolaydır. Bu eklentide ödeme seçenekleri entegrasyonu mevcuttur ve Esnek kupon / indirim fiyatlandırma kuralları, ürün özel satış, miktar indirimleri, ücretsiz nakliye seçenekleri, Miktar indirim için çok katmanlı fiyatlandırma, Arama Motoru Dostu URL’ler, Yeni ürünler için Widget desteği, kolayca popüler sosyal ağ siteleri üzerinde ürün tanıtımı için popüler “Paylaş” butonunu kullanır.

WP e-Commerce eklentisi gelişmiş e-posta pazarlama için Campaign Monitor ile bütünleşir. Arama Motorlarına göre Optimize edilmiştir. Ürünler ve kategoriler için Meta-bilgi, RSS ürünler ve kategoriler için beslemeler, Birden fazla para birimi desteği, Belirli ülkelere hedefleyebilme, Nakliye, Yurtiçi ve global nakliye fiyatları sunabilme, Vergi ve nakliye ile tahminleri ile Alışveriş Sepeti, Satış bakış için Yönetici paneli, CSV biçimleri içine siparişler, Emir E-posta bildirimleri, Baskı faturalar ve ambalaj notları, Katalog Yönetimi, Tek sayfalık ürün veri girişi, Ürünleri çoğaltma yeteneği, Stok Durumu gibi daha pek çok bilgiyi sunabilirsiniz.

WP e-Commerce İndirme Linki: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.