WordPress Ücretsiz Responsive Oyun Teması İndir

WordPress Ücretsiz Responsive Oyun Teması İndir

En iyi WordPress premium oyun teması Arcade Pulse sizlerle buluşuyor. Oyun sitesi kurmak isteyen kişiler için harika bir tasarım olan bu temayı ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Modern ve şık görünümüyle dikkat çeken bu tema duyarlı tasarıma sahip olduğu için masaüstü, tablet ve mobil kullanıcılar hiçbir engel ile karşılaşmaz. Hızlı yüklenen bu tasarım herhangi bir çözünürlükte yani ister monitör boyutunda ister mobil boyutta mükemmel görünür. Seçiminize göre 10 farklı renk seçeneği sunan tema, dahili hız iyileştirmeleri ile Google PageSpeed puanınızın çok iyi olacağını garanti eder. Tema ile birlikte size verilen PSD dosyalarını düzenleyerek tercihlerinize uyacak şekilde görünümünü ve şeklini özelleştirebilirsiniz.

Free Arcade Pulse Oyun Teması

Tema Tasarımcısının sizden tek istediği bağlantıları altbilgide tutmanız ya da bağlantıları kaldırmak için 25 TL gibi cüzi bir ücret ödemenizdir. Kullanıcı dostu bu tasarım ile arama motorlarında daha görünür olacaksınız ve kullanıcılarınızın sitenizi sevmesini, yer imine koymasını sağlayacak ve her güne geri dönmesini sağlayacaksınız.

Responsive Tasarım: Tema herhangi bir çözünürlüğe akıllıca kendisini uyarlamaktadır.

10 Farklı Renk Seçeneği: Ruh halinize uyacak şekilde ya da sahip olduğunuz sitenin türüne uyması için sitenizin rengini anında değiştirin.

Hız Optimizasyonu: Tema bir önbellek eklentisiyle birleştirildiğinde, SEO derecenizi artıracak ve daha fazla Google PageSpeed puanına sahip olacaksınız.

Kolay Özelleştirme: Tema seçeneklerinden veya birlikte verilen PSD dosyasından görünüm ve tasarımları çabucak ve kolayca değiştirin.

Sosyal Medya: Entegre edilmiş Twitter ve Facebook bağlantıları ile sosyal etkinlikleri teşvik eder.

İkili Minyatür Resimler: Tercihinize göre, ana sayfada büyük veya küçük resimleri göstermeyi seçebilirsiniz.

Arcade Pulse İndir

Alternatif

Arcade Pulse İndir