Yandex İnternet Tarayıcısı İndir

Yandex İnternet Tarayıcısı İndir

Yandex arama motoru kullanıcılarına kendi geliştirdiği Browser’ı indirime sundu. Yandex geliştirdiği internet tarayıcısı için şöyle bir tanımlama yapmış; Basit ve kolay kullanım, Virüslere karşı güvenilir koruma, web sayfalarını tercüme, en sevdiğiniz siteler sadece bir tık uzağınızda olacak ve renkli widget’ları hava ve trafik, sosyal ağ bildirimlerini yanı başınızda olacak şekilde sıra bir tasarımla sunuyor.

Uzun bir süredir internet hizmeti sunan Yandex arama motoru bir çok hizmetin ardından internet tarayıcısını da sundu. Özellikle Türkiye’ye büyük yatırımlar yapan ve Türkiye deki Pazar payını artırmak isteyen Yandex arama motoru “” adı ile çıkarılan internet tarayıcısını ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. internet tarayıcısı 27.9MB boyutunda.

Yandex Browser güzel bir özelliği ise flash oynatma, java ve pdf gösterebilme gibi bir çok özellik standart bir şekilde tarayıcı ile birlikte geliyor. Size ekstra bir yükleme gerektirmiyor. İndirilen tüm dosyaları Kaspersky anti-virüs tarafından taranırken sayfalar Yandex güvenlik sistemi tarafından kontrol ediliyor.

Yandex Browser kullanmaya karar verdiğinizde kolayca ayarlarınızı alabilirsiniz. Otomatik olarak önceki tarayıcı yer imlerinizi, tarama geçmişinizi ve ayarlarınızı alabilirsiniz.

Tarayıcıyı indirmek için tıklayınız:

http://browser.yandex.com/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir