Yandex Kurumsal E-Posta Nasıl Alınır

Yandex Kurumsal E-Posta Nasıl Alınır

Yandex arama motoru her geçen gün yeni bir hizmetini aktif hale getiriyor. Ülkemize büyük önem veren Yandex arama motoru kurumsal E-Posta alma servisi ile sahip olduğunuz kurumun özel alan adı ile veya kişisel alan adınız ile E-Posta hesabı açabilirsiniz. Yandex Türkçe dil desteği de verdiğinden kullanımda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Yandex E-posta hesaplarını yönetmek için kullanışlı bir arayüz sunduğu gibi E-posta arayüzünde organizasyonlarınız için logo oluşturma imkanı veriyor.

Organizasyonunuzdaki çalışanlarla etkin etkileşim kurabilmenizi sağlayacak ücretsiz e-posta sağlayıcı için Yandex.Mail’e bağlanın.

İlk olarak kurum.yandex.com.tr adresine giriyoruz ve Alanı bağla butonuna tıklıyorsunuz. eğer bağlanamıyorsanız giriş yapmamışsınız demektir. Yandex E-Posta hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Daha sonra sizden alan adınızı doğrulamanız istenecektir. Sitenizin kök dizinine bir dosya atmanız istenecektir. Eğer ücretsiz bir servis kullanıyorsanız (Blogger, WordPress.com, Tumblr) dns ve cname, mx kayıtlarıyla yönlendirme yapmanız gerekiyor.

1. Adım Alan adının sahibi olduğunuzu doğrulayın” seçeneğindeki ”yamail-” size özel verilmiş kodu ve ”mail.yandex.com.tr” ile başlayan host ismiyle bir  CNAME kaydı oluşturun.

Bir MX kaydı oluşturuyorsunuz.”mx.yandex.net” mail server ismini kullanacaksınız. Doğrulama işlemini başlattıktan birkaç dakika sonra alan adınızın bağlandığını gösteren bir uyarı göreceksiniz. Bu işlemden sonra kendi alan adınız ile E-Posta hesabı alabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir