Youtube Vidolarını Dönüştürme

Youtube Vidolarını Dönüştürme

Free Video Flash Converter adlı ücretsiz yazılım ile dünyaca popüler Youtube web sitesinden indirdiğiniz videoları istediğiniz diğer video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Program sayesinde Youtube’den indirdiğiniz videoları cep telefonu veya MP4 çalar gibi cihazlarınıza yükleyerek izleme imkanına sahipsiniz. Program Windows XP Service Pack 2, Vista, 7 işletim sistemlerinde sorunsz olarak çalışmaktadır. Programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için .Net Framework 2 yazılımının yüklü olması gerekmektedir.

İnternetin en popüler video formatı FLV dosya formatıdır. Daha çok video sitelerinde kullanılan bu formatı Free Video Flash Converter programı ile kolayca iistediğiniz başka bir formata dönüştürebilirsiniz.

Free Video Flash Converter programı ile; avi, ivf, Div, Divx, Mpg, mpeg, Mpe, Mp4, M4v, WebM, Wmv, Asf, mov, qt; mts, m2t, m2ts, mod, tod, VRO, dat, 3 gp2, .3 gpp, 3 gp, 3 g2, dvr-ms, flv, f4v, amv, rm, RMM, rv, rmvb, ÖGV, mkv, ts video dosyaları için flv ve web uyumlu swf dosyalarını dönüştürebilirsiniz.

Program ile dönüştürme yapabilmek için öncelikle dönüştüreceğiniz videoyu seçiyorsunuz. Daha sonra çevrilecek biçimi (swf/flv/mp4) ve video kalitesini (presets bölümünden) seçip “Convert” butonuna basıyorsunuz. Ve işlem başlıyor. Eğer çevirmek istediğiniz videonun yalnızca bir kısmını çevirmek istiyorsanız “Trim Video” kısmından sadece istediğiniz kısmıda çevirebilirsiniz.

Free Video Flash Converter Programını İndir

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir