seo dersleri

Youtube Vidolarını Dönüştürme

Youtube Vidolarını Dönüştürme

Free Video Flash Converter adlı ücretsiz yazılım ile dünyaca popüler Youtube web sitesinden indirdiğiniz videoları istediğiniz diğer video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Program sayesinde Youtube’den indirdiğiniz videoları cep telefonu veya MP4 çalar gibi cihazlarınıza yükleyerek izleme imkanına sahipsiniz. Program Windows XP Service Pack 2, Vista, 7 işletim sistemlerinde sorunsz olarak çalışmaktadır. Programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için .Net Framework 2 yazılımının yüklü olması gerekmektedir.

İnternetin en popüler video formatı FLV dosya formatıdır. Daha çok video sitelerinde kullanılan bu formatı Free Video Flash Converter programı ile kolayca iistediğiniz başka bir formata dönüştürebilirsiniz.

Free Video Flash Converter programı ile; avi, ivf, Div, Divx, Mpg, mpeg, Mpe, Mp4, M4v, WebM, Wmv, Asf, mov, qt; mts, m2t, m2ts, mod, tod, VRO, dat, 3 gp2, .3 gpp, 3 gp, 3 g2, dvr-ms, flv, f4v, amv, rm, RMM, rv, rmvb, ÖGV, mkv, ts video dosyaları için flv ve web uyumlu swf dosyalarını dönüştürebilirsiniz.

Program ile dönüştürme yapabilmek için öncelikle dönüştüreceğiniz videoyu seçiyorsunuz. Daha sonra çevrilecek biçimi (swf/flv/mp4) ve video kalitesini (presets bölümünden) seçip “Convert” butonuna basıyorsunuz. Ve işlem başlıyor. Eğer çevirmek istediğiniz videonun yalnızca bir kısmını çevirmek istiyorsanız “Trim Video” kısmından sadece istediğiniz kısmıda çevirebilirsiniz.

Free Video Flash Converter Programını İndir

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner