Youtube Yüz bulanıklaştırma Nasıl Yapılır

Youtube Yüz bulanıklaştırma Nasıl Yapılır

yüklediğiniz videolarda isterseniz yüzünüzü mozaikleştirebilirsiniz. Yüz mozikleşitirme ile tanınmadan videolarınızı yayabilir veya sorun olacağını düşündüğünüz kişilerin yüzlerini bulanıklaştırarak tanınmasını önleyebilirsiniz. Youtube her geçen gün web siteye yeni özellikler ekliyor ve kullanıcıları başka programlarla uğraşmadan doğrudan size üzerinden düzenlemeler yapabilmesine imkanlar veriyor.

Yapmanız gereken ilk iş Youtube kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz ve daha sonra sağ üst tarafta yer alan kullanıcı adınıza tıklıyorsunuz. Açılan yeni ekrandan “Video Manager”e tıklıyor ve karşınıza Youtube’a göndermiş olduğunuz videolar geliyor.

Düzenlemek istediğiniz videonun yayındaki Edit butonunun yanında bulunan aşağı yönlü ok tuşuna basın ve Enhancements seçeneğine tıklayınız. Açılan menüden Additional Features butonuna tıklıyorsunuz ve açılan uyarı ekranına Apply butonuna tıklayınız. Youtube artık otomatik olarak yüz algılama teknolojisi sayesinde yüzünüzü bulanıklaştıracaktır.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar