Creative Zen X-Fi

Creative Zen X-Fi

Piyasaya çıkacağı bilinen ve hakkında haberler yazılan yeni Zen X-Fi taşınabilir medya çalar sonunda resmi olarak duyuruldu. WiFi ve WiFi içermeyen 2 farklı modelle ilgili ayrıntılar burada.Yeni Zen X-Fi birisi WiFi içeren diğeriyse WiFi içermeyen iki farklı modelde geliyor.

Creative Zen X-Fi

Creative’in geliştirdiği X-Fi teknolojiyle yapılandırılmış model size harika bir müzik deneyimi yaşatacağını vaat ediyor. Müziği sanki güçlü çift hoparlörden dinliyormuşsunuz gibi hissedeceğiniz belirtiyor. Bunu yüksek kalite kulaklıklarla da destekliyorlar.

Ürünün kapasitesi 8 GB, yeterli gelmeyeceğini düşünüyorsanız SD/SDHC hafıza kartı desteğiyle daha fazla hafızaya sahip olabilirsiniz. Desteklenen hafıza kartı modellerine buradan bakabilirsiniz. Ürünün fiyatı hakkında bir bilgi yok. Diğer özellikleri:

Ürün 16.7 milyon renkli, TFT, 2.5” büyüklüğünde
68,75 gram
FM radyoya sahip
Desteklenen müzik formatları MP3, WMA, AAC, WAV (ADPCM), Audible 4
Desteklenen video formatları MJPEG, WMV9, MPEG4-SP4, DivX4 4/5, XviD4
Ses Kayıt özelliği
Alarm
Batarya Ömrü 36 saat müzik, 5 saat video

WiFi Özellikli Creative Zen X-Fi
Diğer modelden en önemli farkı WiFi bağlantısı sayesinde kablosuz olarak bilgisayarınızla bağlantı kurup şarkılar yüklemenize olanak tanıması. 16 ve 32 GB’lık iki seçeneği bulunuyor. Ürünün 32 GB’lık olanı 399 dolar.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.