2013 Audi RS5 Cabriolet Özellikleri ve Resimleri

2013 Audi RS5 Cabriolet Özellikleri ve Resimleri

Audi RS5 Cabriolet modeli internet üzerinden tanıtıldı. Araç oldukça şık tasarlanmış. Gerek görünümü gerekse donanımı ile adından çok söz ettireceğe benziyor. Audi RS5 Cabriolet 4.6metre uzunluğa 1.8metre genişliğe ve 1.73metre yüksekliğe sahipken 1954 kilo ağırlığa sahip. Audi RS5 Cabriolet sportif otomobilin 450 HP üreten 4.2 FSI motoru ile sıfırdan 100 kilometre hıza sadece 4.9 saniyede ulaşabiliyor. 3.0 litre Baz motor büyüklüğü, V-6 Baz motor tipi, 5.500 rpm Beygir gücü, 2.900 Tork Devri, 18.7” Dönüş yarıçapı ve 3.0T Premium Plus 2dr Dört tekerden çekiş sistemi ile müşterilerin karısına çıkıyor.

Audi RS5 Cabriolet, güç sistemini ön ve arka tekerleklere yayabiliyor. Standart halinde 40:60’a olan güç oranı önde %70, arkada %85 seviyesine kadar yükseltilebiliyor. Ayrıca bu sistem, yol tutuşu artırmak adına otomatik ayarlamalar da yapabiliyor. Aracın son hızı 280 km kadar.

Audi RS5 Cabriolet aracın özellikleri bunlarla sınırlı değil. Kullanışlı butonları, RS 5 Cabriolet’deki diğer tüm kontroler gibi içgüdüseldir. Siyah ekran üzerindeki beyaz rakamlar kuvvetli kontrast yaratmaktadır. Spor koltuklar deri ve alcantara kombinasyonu ya da isteğe bağlı Fine Nappa deri döşeme sunulmaktadır. Audi RS 5 Cabriolet’in iç mekanı siyah tasarımlıdır ve üst tavan döşemesi isteğe bağlı yıldız gümüşü renginde sipariş edilebilir. Koltukların arkalıklarında, kapı eşik panellerindeki aluminyum süslemelerde, direksiyonda, hız göstergesinde ve yedi vitesli S tronic’in vites kolu topuzunda RS logoları bulunmaktadır. Aracın satış fiyatı 88,500Avro (yurt dışı satış fiyatıdır.)

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.