Audi TT-RS Resimleri Audi TT-RS Özellikleri Audi TT-RS Videosu

Audi TT-RS Resimleri Audi TT-RS Özellikleri Audi TT-RS Videosu

şık tasarıma sahip ve sportif bir otomobil. Audi sıra dışı tasarım, konfor ve hız üçlemesini çıkardığı bu yeni otomobilde de göreceğiz. Saf bir kullanım makinesi yaratmak amacıyla geliştirilmiş olan , Otantik ve duygusal. İlk quattro otomobilin (Urquattro) genlerine sahip. Yeni boyutlar oluşturmak için yapılmış. Son derece sportif. Yol ile direkt temas için. Audi TT RS.

250 KW gücünde TFSI® motor. TT RS’in kalbi. 5 silindirli güç ünitesinin tok sesi katıksız bir güç duygusu yayar. Özel olarak bu model için geliştirilen motor, TT RS coupe’yi 4.6 saniyede (roadster’i 4.7 saniyede) sıfırdan 100 km/h’ye hızlandırır. quattro® çekiş sistemi ile birlikte 6 vitesli manüel sançman tpk otomobil yarışlarındaki gibi bir kullanım duygusu sağlar. Saf. Duygu yüklü. Son derece dinamik. Yakıt tüketimi, karma: 9.2-9.5 litre/100 km C02 emisyonu, karma: 214-221 g/km

Kullanıcı mahalli: Pilot ile makine arasındaki arayüz. İç mekân: Saf siyah. Hassas bir kontrol için ele iyi oturan spor direksiyon. Üstün bir destek için spor koltuklar ve opsiyonel kadeh koltuklar. Heyecan verici bir dinamizm için TT RS’in tasarım özellikleri ve kontrast yapıcı malzemeler. Ve bunlara karşın: gözleriniz sadece bir sonraki viraj gözleyecektir.

Tasarım: Büyüleyici ve güçlü. Hatları’: Modası hiç geçmez. Bir tasarım simgesi. Tipik TT RS özellikleriyle güçlendirilmiş. Parlak siyah elmas biçimli ızgaralı radyatör panjuru. Mat alüminyum görünümlü diş aynalar. Ayrıcalıklı tasarım varyasyonlarında büyük tekerlekler. TT RS: Onu yasayın. Bir gözlemci olarak ve bir kullanıcı olarak.

Audi TT-RS Tanıtım Videosu:

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Yasemin Dilan:Faydalı programlar, teşekkürler. usb virüs temizle...
  • melda taptık:blogcu.com da şifremi ve kullanıcı adımı hatırlamı...
  • Hero_emiya:Ben notebookumu açıp temizledim fakat temizleme so...
  • toygar:kapatılan face hesaplarını açan varsa benimle ilet...
  • tolga:1 saatir arıyorum yok regeditten oraya gir buraya ...
  • Emir:Çok teşekkürler...
  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...