BMW i8 Spyder Fiyatı ve Özellikleri

BMW i8 Spyder Fiyatı ve Özellikleri

sıra dışı tasarıma sahip spor bir otomobil modeli. 3 Sürüş modu bulunan aracın elektrik, benzin ve iki kombinasyonu birden kullanıcılara sunuyor. 3 silindirli 1.5 litre benzinli 164kw motor gücü bulunuyor. 96kw elektrik motoruna sahip olan i8 Spyder 100 km’de 3 litre benzin harcıyor. 0 -100 km / h (62 mil) – 5.0 sn sürede çıkıyor. 250 km / s (155 mph) Azami hıza sahip olan araç 1.630 kg Ağırlığında ve bataryaları 1 saat 45 dakika içerisinde jarş oluyor.

Spyder dış gövde panellerinde karbon-fiber kullanılmış olması nedeni ile hem hafif olması sağlanmış hem de dayanıklılık sağlanmış. LED teknolojisi kullanarak aydınlatmanın haricinde gövdesi üzerinde de LED ışıklandırmalar kullanılmış, araç elektrikle de çalıştığından LED kullanılması çok daha az enerji ile çalıştığından doğru bir tercih. Spyder aktarma organları benzin veya elektrik gücüyle veya ikisinin bir kombinasyonuyla ve ön, arka veya dört tekerlek çekişli olarak çalışabiliyor. Menzil uzatma sistemi bataryayı araç hareket halindeyken şarj edebiliyor.

yalnızca sıra dışı bir dış görünümün dışında farklı bir iç dizayna da sahip. Bu sıra dışı otomobil, 131 beygir güç üreten ön taraftaki elektrikli motoru ve buna ek 223 beygir güç üreten benzinli motoruyla iyi bir performans sunuyor. 100 km’de ortalama 3 litre yakıt tüketen i8 Spyder, ayrıca pilleri tam doluyken sadece elektrikli motoruyla 30 km gidebiliyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir