Honda Fit EV Concept Özellikleri Resimleri Videosu

Honda Fit EV Concept Özellikleri Resimleri Videosu

elektrikle çalışan otomobili yollarda. Amerika ve Japonya’da olarak tanınan ancak Avrupa ve diğer marketlerde Jazz ismiyle satılan B sınıfı otomobilin tam elektrikli versiyonunu piyasaya sundu. bataryaları Li-ion bataryalardan oluşuyor. Bu bataryalar 120 voltluk gerilimle 12 saatte şarj olabilirken, bu süre 240 voltluk gerilimde 6 saatin altına kadar inebiliyor.

Los Angeles Auto Show’da gösterilen Fit Konsept özel bir Deep Clear Blue Pearl dış renk ve mavi ekler ile ayırt edici beş-kollu alüminyum alaşımlı jantları bulunuyor. Honda Fit Konseptte benzersiz LED farlar, krom ön şerit, aerodinamik tampon, LED arka farları var. Honda Fit Konsept biyo-kumaş koltuk yüzeylerine sahip, bu otomobil tam bir çevre dostu diyebiliriz.

Honda Fit EV modeli maksimum 145 kilomere/saat hıza kadar çıkabildiğini duyaran firma en önemlisi de bataryaların full doluyken ekonomik modda 160 kilometreye kadar yol kat edebildiğini duyurdu. Otomobilin Econ, Normal ve Sport olmak üzere 3 sürüş modu birde var. Bu modlar arabanın hızına göre kat edebileceği yolu ayarlamanızı sağlıyor. Econ moddayken tek şarjla Normal moda göre %17, Sport moda göre ise %25 daha fazla yol alınabiliyor. Ayrıca Honda Fit EV Sport modundayken, elektrikli motoru, 2 litre benzinli bir motorun sahip olduğu performans değerlerine de ulaşabiliyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • Volkan aras:Whatsapp üzerinden yazbilirmisiniz azerbaycandayım...
  • Davut Selek:Lütfen kapatılan Facebook hesabımın tekrar açılmas...
  • Davut Selek:Herkese kapalı olan gereksiz adlı bir sayfamda yas...
  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir