Honda Fit EV Concept Özellikleri Resimleri Videosu

Honda Fit EV Concept Özellikleri Resimleri Videosu

elektrikle çalışan otomobili yollarda. Honda Fit Concept Amerika ve Japonya’da Fit olarak tanınan ancak Avrupa ve diğer marketlerde Jazz ismiyle satılan B sınıfı otomobilin tam elektrikli versiyonunu piyasaya sundu. Honda Fit Concept bataryaları Li-ion bataryalardan oluşuyor. Bu bataryalar 120 voltluk gerilimle 12 saatte şarj olabilirken, bu süre 240 voltluk gerilimde 6 saatin altına kadar inebiliyor.

Los Angeles Auto Show’da gösterilen Honda Fit EV Konsept özel bir Deep Clear Blue Pearl dış renk ve mavi ekler ile ayırt edici beş-kollu alüminyum alaşımlı jantları bulunuyor. Honda Fit EV Konseptte benzersiz LED farlar, krom ön şerit, aerodinamik tampon, LED arka farları var. Honda Fit EV Konsept biyo-kumaş koltuk yüzeylerine sahip, bu otomobil tam bir çevre dostu diyebiliriz.

modeli maksimum 145 kilomere/saat hıza kadar çıkabildiğini duyaran firma en önemlisi de bataryaların full doluyken ekonomik modda 160 kilometreye kadar yol kat edebildiğini duyurdu. Otomobilin Econ, Normal ve Sport olmak üzere 3 sürüş modu birde var. Bu modlar arabanın hızına göre kat edebileceği yolu ayarlamanızı sağlıyor. Econ moddayken tek şarjla Normal moda göre %17, Sport moda göre ise %25 daha fazla yol alınabiliyor. Ayrıca Honda Fit EV Sport modundayken, elektrikli motoru, 2 litre benzinli bir motorun sahip olduğu performans değerlerine de ulaşabiliyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir