seo dersleri

Kampanyalı Seat Leon Fiyatı

Kampanyalı Seat Leon Fiyatı

, yüksek referanslara sahip gerek tasarımıyla gerekse donanım özellikleriyle beğeni toplayan bir otomobildir. , Style, FR ve Cupra olmak üzere üç modelle müşterilerinin karşısına çıkıyor. ’un dizel DSG versiyonu için kampanya fiyatı düzenleyen firmasının kampanyalı aracı, 1.6 lt TDI CR 105 hp DSG Style ve 2.0 lt TDI CR 170 hp DSG FR olmak üzere iki araç belirlenmiş. satın almak için kampanyalı fiyatlar ve aracın donanım özelliklerini inceleyin:

Kampanyada ’un fiyatı 47 bin 500 TL’den başlıyor. ’a sportif görünüm kazandıran Aerodinamik Kit ise özel kampanyalı fiyatı ile satışa sunuluyor. ’a özel bagaj kapağı kaplaması, havalandırma kanalları krom kaplaması, kol dayaması, ön tampon ve arka tampondan oluşan kiti, 3 bin TL fiyatıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Leon serisinin tamamı için sunulan kapsamlı standart donanım yelpazesi, çekiş kontrollü (TCS) ABS, 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar, elektrikli, katlamalı, ısıtmalı yan aynalar mevcut. Seat Leon, çift bölgeli otomatik klima, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi, deri kaplamalı direksiyon ve vites topuzu, altı hava yastığı ve elektrikli ön/ arka camlar, arka sırada Isofix bağlantı noktalarını içeriyor. Geniş opsiyonel aksesuar yelpazesi sayesinde Leon, her müşterinin kişisel tercihine mükemmel şekilde uyması için adapte edebiliyorsunuz.

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner