seo dersleri

Modifiyeli Otomobil Yapmak

Modifiyeli Otomobil Yapmak

bir çok kişide tutkuya dönüşmüş durumda birde satın aldığı otomobili baştan yaratmak tutkusu var ki şuan dünyadaki yeri bambaşka bir yer halini aldı. severlerin farklı tasarımlarla oluşturduğu modifiye çılgınlığı büyümeyi hızla sürdürüyor ve görsel bir şov sunakta daha önce nasıl yapılır ve maliyeti nedir gibi sorulara cevap aramıştık işte modifiye çılgınlığı….

Bazı araçlar sıfır otomobil araçların maliyetinden kat ve kat üstüne çıkabiliyor Milyarlar harcayarak çarpıcı hale getirilen modifiye dünyasından aracınıza ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz bir bakalım;

Modifiye araç yapanlar genellikle öncelikle motor gücünü artırmakta arabanın yol tutuşundan dış ve iç görünümüne kadar köklü değişiklikler yapmaktadırlar.

Motor gücünü artırmak için yapılan değişiklikler modifiyenin en çarpıcı kısmını oluşturuyor. Aracın dışında kullanılan ürünlerin başında spor lastik ve jantlar, body kit, özel tasarım far ve stoplar, son susturucular, hava kanalları ve aynalar gelmektedir. Araç içinde ise renkli göstergeler, vites topuzu ve pedal setleri, spor direksiyonlar, konsol kaplamaları, spor koltuklar ve ses sistemi uygulamaları yer alıyor.

Modifiyede hız yada görsellik için araçlara çok aşırı paralar harcanıyor. Ayna, rüzgarlık, çelik cant, direksiyon, lastik veya ses sistemi için modifiye tutkunları milyon dolarlar feda edebiliyor. Maliyetlerine göre fiyatları da değişen bu otomobiller, bu şekilde değerine değer katıyor.

Diğer makalelerimizi de göz atabilirsiniz;

Modifiye Nedir Nasıl Modifiye Yapılır

Araç Modifiye Cam Filmi

Modifiye Araç Far Kitleri ve Neon Aydınlatma

Araba Modifiye Jantlar ve Lastikler

Araç Modifiye Rüzgarlık (Spoiler)

Araç Modifiye Amortisörler

Araba Motorunuza Modifiye Yapma

Araç Modifiye Chip Tuning

Modifiye Araba Hava Filtresi ve Egzos

"Modifiyeli Otomobil Yapmak" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. derya dedi ki:

    modifiye hastasıyım

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner