Turkcell Araç Takip Sistemi

Turkcell Araç Takip Sistemi

AraçTakip servisi sayesinde şirketler, sahadaki araçlarına ait konum, hız ve yön bilgilerini internet sayfası üzerindeki uydu haritasından dilediklerinde izleyebilir, hizmet kalitesiyle müşteri verimini artırabilir. Ayrıca başarılı ya da şirkete zarar veren personeli ayrıştırabilir ve operasyon kabiliyetiyle şirket performansını en üst seviyeye çıkarabilir. adından da anlaşıldığı gibi aracınızın uydu aracılığı ile nerede olduğunu kaç km hızla gittiğini takip edebileceğiniz bir sistem, temel olarak araca yerleştirilen takip cihazının dünya yörüngesinde bulunan GPS uydularından aldığı veriyi içi sensörlere ait verilerle birleştirerek GSM şebekesini kullanıp GPRS yoluyla MobilGPS sunucularına aktarması, ardından bu verinin işlenerek müşterinin internet üzerinden takip edebilmesinden ibarettir. Sistemin çalışma şeması aşağıda sunulmuştur.

AraçTakip sistemi, GPS sistemi kullanarak araçların kontrol merkezindeki bilgisayarlar aracılığı ile dijital haritalar üzerinden takibinin yapılmasını sağlar. Araç filolarını yönetmek, anlık olarak izlemek, güvenliklerini sağlamak ve optimal kullanımlarını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

AraçTakip sistemi, saha satış ve dağıtım ekibi olan şirketler, özellikle kargo, kurye, araç kiralama, ulaşım, taşımacılık, dağıtım gibi sektörler için en ideal çözümdür.

Araç Takip uygulamasıyla araçlar online ve geçmişe yönelik olarak harita üzerinde izlenebilir, bulunduğu adres ve hızları, araçla ilgili özet bilgiler (sürücüsü, taşıdığı yük gibi) görülebilir. İsterseniz araçları tek veya çeşitli gruplara göre sınıflandırılıp izleyebilir, havadan programlayabilir, araçların hızları ve duraklama yapılan yerler gibi durumlar için uyarılar tanımlayabilir, her araç için ayrı raporlar alabilirsiniz.

faturalı kurumsal abonesi iseniz, 444 0 532 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya varsa Satış Yöneticinize başvurarak araç takip paket aboneliklerine sahip olabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • İstanbul:01 / 07 Finlandiya kaliteli ürün...
  • Sezgin:koyun@gmail.com kime ait...
  • Sezgin:smskoyun@gmail.com kime ait...
  • uğur:ben nasıl yapılacağını anlayamadım. bu sorunu hall...
  • fatma aslan:selam hesabımı dondurmuştum fakat şimdi açamıyoıru...
  • Orçun:Bahadır arkadaşımız haklı. El terminalleri okumuyo...
  • Silver:Zaten hayatimizda tonlarca sifre var b.k var gibi ...
  • Anonim:Android mi Sürümü kaç...
  • Osman:Bu bilgiyi arıyordum. 5 blogumu da diğer maile dev...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir