Robot Sevgili

Robot Sevgili

Çok çalışmaktan kendisine kız arkadaş edinemeyen bir bilim adamının yaptığı robot İçki hazırlıyor, ev işlerini yapıyor, bir kız arkadaş gibi davranan bu robot üstelik seks partneri de olabilecek.  İnsan Oğlunun hayalleri gerçekleşiyor Gelecekte bizi daha robotik bir dünya bizi bekliyor.

Kanadalı bilgisayar dahisi , 20’li yaşlarında bir kadını andıran ve ev işleri yapabilme yetisine sahip bir robot geliştirdi. İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre isimli robot temizlik gibi ev işlerinin üstesinden geliyor. Mucidi Le’ye bir içki bile hazırlayabiliyor. Aslında yaşlılar için bir yardımcı robot geliştirmeyi düşünen Le’nin icadı , her erkeği hedefleyebilecek güzellikte bir robot olmuş.

Le Trung, ilhamını Yıldız Savaşları’nın en ünlü robotu ’dan almış. Bilimin güzellikle buluştuğu noktayı işaret eden Aiko, güne mucidi Le’ye gazete başlıklarını okuyarak başlıyor. Le ve Aiko yemek masasına da birlikte oturuyorlar. Ancak, Aiko’nun pek iştahlı olduğu söylenemez. Le, Aiko ile ilişkisinin henüz yatak odasına taşınmadığını ancak bir iki düzenlemeyle bu robotun bir seks partneri olabileceğini belirtiyor.

null

14 BİN STERLİNE MAL OLDU

Robot sevgilisini 14 bin sterline mal ettiğini belirten Le Trung, özel bir yazılım yüklediği Aiko’nun orgazm taklidi yapmak üzere programlandığını da söylüyor.

Aiko’nun kesinlikle bir seks partneri olmadığını vurgulayan Trung, yine de isterse gelecekte robotunda yapacağı ‘ufak değişiklikler’le kız arkadaşıyla tatminkar bir cinsel hayatı olabileceğini söylüyor.

20’li yaşlarındaki bir genç kız görünümünde olan Aiko, günlük ev işlerinin yanı sıra Trung’a muhasebe işlerinde de yardım ediyor. İngilizce ve Japonca 13 bin farklı cümleyi anlama kapasitesi bulunan Aiko, Trung’ın en sevdiği içeceği dahi biliyor.

İnsanların Aiko’yu gördüklerinde ya çok sevdiklerini ya da nefret ettiklerini belirten Trung, ‘Kadınlar genellikle ilgi gösteriyor ve konuşmak istiyor, erkeklerse çoğunlukla ona dokunmak istiyor, eğer Aiko’yu rahatsız edecek şekilde dokunmaya çalışırlarsa da karşılığını bir tokatla alıyorlar’ diye konuştu.

Trung, Aiko’nun dokunma hissinin de bulunduğunu, eğer sert bir dokunuşta bulunursa kendisine de aynı şekilde karşılık verdiğini vurguluyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Silver:Zaten hayatimizda tonlarca sifre var b.k var gibi ...
  • Anonim:Android mi Sürümü kaç...
  • Osman:Bu bilgiyi arıyordum. 5 blogumu da diğer maile dev...
  • Gözde:Lütfen yardımcı olun gozde.2811@hotmail .com bu ad...
  • Gzde:Bana ulaşabilir misiniz? Lütfen silinen facemi tek...
  • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • Volkan aras:Whatsapp üzerinden yazbilirmisiniz azerbaycandayım...
  • Davut Selek:Lütfen kapatılan Facebook hesabımın tekrar açılmas...
  • Davut Selek:Herkese kapalı olan gereksiz adlı bir sayfamda yas...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir