Akıllı Ayna Nedir Hangi Özelliklere sahip

Akıllı Ayna Nedir Hangi Özelliklere sahip

Teknolojik gelişeler tüm kullandığımız ürünleri de akıllandırıyor. Bu konumuzda akıllı aynalara değineceğiz. Akıllı bir teknoloji işletim sistemine sahiptir. Bununla birlikte bir mikro denetleyici yada işlemci ve belleğe ihtiyaç duyar. Özellikle moda dünyasındaki firmalar teknolojiyi yakından takip ediyor. Türkiye’de Polo olarak bilinen Ralph Lauren daha önce piyasaya akıllı t-shirtleri sürmüştü. Moda devinin yeni ürünü ise ilki gibi adından çok söz ettirecek olan Akıllı Aynadır.

Akıllı ayanalar seçmiş olduğunuz temel giysileri alıp kabine giriyorsunuz. Kabinde sizi bir karşılıyor. Üstünde renk seçeneklerinden, kombinlere kadar değişik modellere ve ebatlarına varana kadar tüm giysi veri tabanının yüklendiği bu dokunmatik aynadan seçimimizi yapıyor ve dahası gene bu ayna üstünden satın alımımızı tamamlayabiliyor yada sipariş listenize ekleyebiliyorsunuz.
the-cybertecture-mirror-akilli-ayna
Örneğin bir gömleği beğeniniz fakat rengini beğenmediniz. İşte böyle bir durumda akıllı ayna devreye giriyor. Yapmamız gereken gene ‘aynaya tuşlayarak’ satış görevlisinden rica etmek. Bunun akabinde bizim talebimiz görevli arkadaşın tabletine bildirim olarak gidiyor ve o da bizlere istediğimiz renkteki gömleği getirip teslim ediyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar