Duracell Cep Telefonu Şarj Aleti Satış Fiyatı

Duracell Cep Telefonu Şarj Aleti Satış Fiyatı

Duracell şarj aleti, Duracell taşınabilir cep telefonu şarj aleti, günümüz akıllı cep telefonlarının şarjı o kadar kısa sürüyor ki konuşma mesajlaşmanın yanı sıra artık internette kullanıldığından şarj 1 yada 2 gün gitmektedir. Daha önceleri 4 – 5 güne kadar dayanan şarj süreleri akıllı cep telefonları ile birlikte gittikçe kısalıyor. Bunun en büyük nedeni de ekran boyutları gittikçe büyüyor ve daha fazla enerji tüketiyor. Fakat bataryalar için aynı şey söz konusu değil yeni bir teknoloji geliştirilmiyor. Şirketler bu yönde bir Ar-Ge yapmıyorlar. Bu eksikliği enerji devi Duracell fark etmiş olacak ki taşınabilir şarj aleti ile imdadınıza yetişiyor.

Duracell, 1150 mAh ve Duracell 1800 mAh taşınabilir şarj aletleri ile sahip olduğunuz akıllı cep telefonlardan taşınabilir müzik dinleme cihazlarına kadar micro ve mini USB girişleri ile şarj edilebilen tüm cihazlar için bir yedek batarya niteliğindedir. Bu şarj aletleri üstelik tekrardan USB girişlerinden şarj edilebiliyor.

Duracell Taşınabilir Şarj Aleti Fiyatı

Duracell taşınabilir şarj aletini temin etmek oldukça kolay, çünkü Duracell çok bilindik ve güvenilir bir marka olduğu için pek çok reyonda yerini alacak ve marketler dahil pek çok yerde bulabileceksiniz. Duracell 1150 mAh için satış fiyatı 53.3 TL + KDV, Duracell 1800 mAh için satış fiyatı 81.18 TL + KDV olarak belirlenmiş. KDV satış fiyatı üzerinden %18’dir.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
  • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
  • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
  • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
  • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
  • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
  • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...