Duracell Cep Telefonu Şarj Aleti Satış Fiyatı

Duracell Cep Telefonu Şarj Aleti Satış Fiyatı

Duracell şarj aleti, Duracell taşınabilir cep telefonu şarj aleti, günümüz akıllı cep telefonlarının şarjı o kadar kısa sürüyor ki konuşma mesajlaşmanın yanı sıra artık internette kullanıldığından şarj 1 yada 2 gün gitmektedir. Daha önceleri 4 – 5 güne kadar dayanan şarj süreleri akıllı cep telefonları ile birlikte gittikçe kısalıyor. Bunun en büyük nedeni de ekran boyutları gittikçe büyüyor ve daha fazla enerji tüketiyor. Fakat bataryalar için aynı şey söz konusu değil yeni bir teknoloji geliştirilmiyor. Şirketler bu yönde bir Ar-Ge yapmıyorlar. Bu eksikliği enerji devi Duracell fark etmiş olacak ki taşınabilir şarj aleti ile imdadınıza yetişiyor.

Duracell, 1150 mAh ve Duracell 1800 mAh taşınabilir şarj aletleri ile sahip olduğunuz akıllı cep telefonlardan taşınabilir müzik dinleme cihazlarına kadar micro ve mini USB girişleri ile şarj edilebilen tüm cihazlar için bir yedek batarya niteliğindedir. Bu şarj aletleri üstelik tekrardan USB girişlerinden şarj edilebiliyor.

Duracell Taşınabilir Şarj Aleti Fiyatı

Duracell taşınabilir şarj aletini temin etmek oldukça kolay, çünkü Duracell çok bilindik ve güvenilir bir marka olduğu için pek çok reyonda yerini alacak ve marketler dahil pek çok yerde bulabileceksiniz. Duracell 1150 mAh için satış fiyatı 53.3 TL + KDV, Duracell 1800 mAh için satış fiyatı 81.18 TL + KDV olarak belirlenmiş. KDV satış fiyatı üzerinden %18’dir.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • sıla ateş:Ben sıla ateş benim kanalım vardı oyuncax tv sıla ...
  • Beritan Şahin:Hesabımı açmak için bana yardımcı olurmusun Allah ...
  • filiz:merhabalar. alışveriş sitesinden benim adıma alışv...
  • ramazan:s.a ben ramazan ben biriniz ismini taklit et...
  • Muharrem:Çok teşekkürler. Çok net anlatım....
  • Metin Apaydın:Facebook hesabımı yanlışla sildim hesabımı kapatt...
  • Emine:Facebook açamıyorum silinmis lütfen yardım edin...
  • Uğur Yükselen:Facebook hesabım tarafımdan yanlışlıkla kapattım e...