iBUYPOWER Profesyonel Serisi Masaüstü PC’ler

iBUYPOWER Profesyonel Serisi Masaüstü PC’ler

iBUYPOWER son zamanlarda her zamankinden çok daha hızlı, işi en iyi şekilde tamamlamak için tasarlanmış masaüstü bilgisayarları piyasaya sundu. Profesyonel kullanıcılara yönelik yeni masaüstü bilgisayarlarını duyurdu. IBUYPOWER Profesyonel Serisi 2. nesil Intel Core i7 işlemciler, RAID kartları ve NVIDIA Quadro grafik kartları sunuyor. Kullanıcılara sulan bu yeni kasalar isteğe göre özgünleştirilebilir, yani yetersiz görülen parçaların yerine çok daha hızlı parçalar takılabilir. IBUYPOWER Profesyonel Serisi 1069$ ile 1.999$ arasında fiyatlandırılmaktadır.

iBUYPOWER Profesyonel ile en iyi çalışmalarınızı her zamankinden daha hızlı tamamlayın. Profesyonel Serisi ürünleri, en son ileri teknoloji ile kusursuz bir performans sunar: 2. Nesil Intel ® Core ™ i7 işlemci, RAID kartı ve NVIDIA Quadro grafik kartı.
iBUYPOWER Profesyonel, her iş istasyonu masaüstü terzi kendi iş istasyonu profesyoneller, kendi özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde sağlayan, tamamen özelleştirilebilir. Daha fazla bellek veya daha fazla grafik olsun, biz müşteriler için sistem bileşenlerinin seçim için geniş bir yelpazede sunuyoruz. Hepsinden iyisi, kaliteli hizmet tüm profesyonel ürünleri ile tam bir sistem garantisi de dahil olmak üzere ayakta.