Ağdaki Tüm USB Aygıtları Görüntüleme

Ağdaki Tüm USB Aygıtları Görüntüleme

adlı yazılım ile otomatik olarak ağınızdaki tüm USB aygıtları algılar ve örnek kimliği, sürücü, disk ve birim damgalarını öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri eğer isterseniz arşivleme için CSV formatında saklayabilirsiniz. Ağınızda yer alan bilgisayarlardaki USB’lere ulaşmak için ağ adını yazıp taratma yapmak yeterli olmaktadır. Cihazlarınıza ulaşabilir ve sisteminizdeki USB aygıtları kontrol edebilirisiniz.

USB History Viewer İle USB Aygıtları Görüntüleme

Bu ihtiyaç genelde ofis gibi ortak ağa sahip bilgisayarlarda ihtiyaç olur. Çünkü pek çok işveren USB sürücülerin çalışmasını istemez. Fakat yazıcı, kamera, fare, klavye gibi bazı aygıtlar USB üzerinden çalışmaktadır. Bu nedenle USB portlarını kapatmak istemiyorsanız bu yazılım tam size göre diyebiliriz. Çünkü ücretsiz ve küçük boyutlu olan bu yazılım ağınıza bir USB takıldığı zaman otomatik olarak algılar ve size sunar. Ağdaki bilgisayarlarda kullanılan USB aygıtların geçmişine bakabilirsiniz. USB History Viewer LAN üzerinden bilgisayarınızın USB cihazların geçmişini görüntülemek için kullanabilirsiniz. Taşınabilir bir yazılım olan bu program kurulum gerektirmiyor.

USB History Viewer programını çalıştırdığınızda karşınızda bilgisayar adı çıkacaktır. Bilgisayar adını seçiyorsunuz ve OK butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra bilgisayarınızda kullanılan USB cihazların listesini görüntülemek için START butonuna tıklıyorsunuz ve takılı olan tüm cihazları görüntüleyebiliyorsunuz.

USB History Viewer İndirme Linki

http://www.intelliadmin.com/index.php/free-download/?filename=usbhistoryview.exe

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir