Android USB Driver Nasıl Yüklenir

Android USB Driver Nasıl Yüklenir

Android işletim sistemli bir Tablet PC yada cep telefonunu bilgisayarınıza taktığınızda bilgisayarınız cihazınızı tanıyamayabiliyor. Bunun nedeni cihazınızın tanınmamış olmasıdır. Özellikle son zamanlarda piyasayı kaplayan Çin malı tabletlerde karşılaşılan USB bağlantı sorunu üzerinden konuyu anlatacağız. Bizim elimizde bir Çin malı tablet bulunuyor ve bu tablet Android Phone hatası veriyor. Bu hatayı nasıl giderebileceğinizi anlatacağız. Elinizde farklı bir cihaz bulunuyorsa tek yapmanız gereken driver dosyasını bulmaktır. Yöntem değişmemektedir. Şimdi adım adım bu sorundan nasıl kurtulabileceğinizi anlatacağız.

Android USB Driver Tanıtma

Cihazınızı bilgisayarınıza taktığınızda Aygıt Yöneticisinde üzerinde ünlem olan bir simge çıkacaktır. Buradan size lazım olan driver ismini de öğrenebilirsiniz. Bilgisayar simgesinin üzerine gelip Sağ tık yapıyorsunuz açılan menüden Yönet seçeneğini seçiyorsunuz. Sol menüden Aygıt Yöneticisine tıklıyorsunuz. Aygıt yöneticisinde üzerinde ünlem işareti olan simgesini göreceksiniz. Bunun üzerine gelip Sağ tık yapıyorsunuz ve Sürücü Yazılımını Güncelleştir… seçeneğine tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan penceredeki Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara seçeneğine tıklayınız.

android-driver

Daha sonra Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

android-driver-2

Burada karşınıza boş bir liste çıkacaktır. Disketi Var butonuna tıklayarak indirmiş olduğunuz klasörü göstermeniz gerekiyor. Listeye driverınız gelecektir. Bundan sonra ileri diyerek kurulumu tamamlayınız.

android-driver-3

MT65XX Sürücü Driver Dosyaları

https://drive.google.com/file/d/0BwI-z-jARlQZVjlMQTAwX1JFNG8/edit

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar