AVG Antivirüs Free Güvenlik ve Gizlilik Nasıl Sağlanır

AVG Antivirüs Free Güvenlik ve Gizlilik Nasıl Sağlanır

Popüler ücretsiz antivirüs programlarından biri olan ile hızlı bir şekilde sistem taraması yapabilir ve Türkçe dil desteği sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Yazılımı yüklediğiniz andan itibaren en son çıkan tehditlere karşı yazılım kendini otomatik olarak günceler. Böylece sisteminiz hep güvende kalır. Yazılım genel olarak virüs, casus yazılım ve diğer zararlı yazılımları durdurur. Güvenli olmayan web bağlantılarına karşı uyarır. Tehlikeli e-posta eklerini engeller. sisteminizi güvenli tutmanın yanı sıra gizliliğinizide sağlar. Antivirüs indirme linki ve programın kullanımı hakkında bilgilere buaradan ulaşabilirsiniz;

Web Gizliliği Nasıl Sağlanır

AVG AntiVirus Free (http://www.avg.com/tr-tr/free-antivirus-download) güvenlik yazılımı Internet Explorer, Firefox ve Chrome web tarayıcılarıyla ziyaret ettiğiniz; internet aktivitelerinizi takip etmek isteyen internet sitelerine karşı gizliliğinizi koruma altına alabilecek faydalı bir gizlilik özelliğine ev sahipliği yapıyor. Bir web sitesini açın, AVG araç çubuğunda küçük bir göz simgesi göreceksiniz. Bu durumda “Do Not Track” özelliği aktif demektir. Göz simgesine tıkladığınızda sayfada bulunan “tracker”ların listesi karşınıza gelecektir. Bunları tek tek engellemek isterseniz “Settings” e girin ve “Block all” seçeneğine tıklayın. AVG tüm web tarayıcıları için “Do Not Track” özelliğini ayrı şekilde ücretsiz edinme fırsatı da sunuyor.

Ücretsiz Sistem Temizliği

AVG AntiVirus Free programı PC performans problemlerini kontrol etmeyi sağlayan bir araca sahip. Ana arayüzde “Fix Performance” ve ardından “Analyze Now” seçeneğine tıklayın. PC Analyzer kayıt defteri hataları, gereksiz dosyalar, disk parçalanması ve kırık kısayollar için sistem taraması gerçekleştirecektir. Şimdi AVG PCTuneUp adlı farklı aracı indirebilirsiniz. Bu araç genellikle 30 Dolar lisans ücreti talep ediyor ama sistem temizliğini ücretsiz olarak yapma imkanı da veriyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • melisa:meraba ben melisa çam benim e posta adresim melisa...
  • dwran:teşekkür ederim...
  • Gamze:Denedim olmuyor...
  • sebahattin:bilgisayar telefonumu görmüyor sadece şars ediyor...
  • Zehra:Benim hesabımı açabilir misiniz. zehra.zehraa@hot...
  • admin:Giriş yaptığınızda açılır....
  • ibrahim:bi anlık dalgınlalıkla facebbook hesabimi silcim y...
  • Murat kaya:Mrblar peki ben oluşturmuş olduğum scriptleri kuyr...

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir