AVG Antivirüs Free Güvenlik ve Gizlilik Nasıl Sağlanır

AVG Antivirüs Free Güvenlik ve Gizlilik Nasıl Sağlanır

Popüler ücretsiz antivirüs programlarından biri olan ile hızlı bir şekilde sistem taraması yapabilir ve Türkçe dil desteği sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Yazılımı yüklediğiniz andan itibaren en son çıkan tehditlere karşı yazılım kendini otomatik olarak günceler. Böylece sisteminiz hep güvende kalır. Yazılım genel olarak virüs, casus yazılım ve diğer zararlı yazılımları durdurur. Güvenli olmayan web bağlantılarına karşı uyarır. Tehlikeli e-posta eklerini engeller. sisteminizi güvenli tutmanın yanı sıra gizliliğinizide sağlar. Antivirüs indirme linki ve programın kullanımı hakkında bilgilere buaradan ulaşabilirsiniz;

Web Gizliliği Nasıl Sağlanır

AVG AntiVirus Free (http://www.avg.com/tr-tr/free-antivirus-download) güvenlik yazılımı Internet Explorer, Firefox ve Chrome web tarayıcılarıyla ziyaret ettiğiniz; internet aktivitelerinizi takip etmek isteyen internet sitelerine karşı gizliliğinizi koruma altına alabilecek faydalı bir gizlilik özelliğine ev sahipliği yapıyor. Bir web sitesini açın, AVG araç çubuğunda küçük bir göz simgesi göreceksiniz. Bu durumda “Do Not Track” özelliği aktif demektir. Göz simgesine tıkladığınızda sayfada bulunan “tracker”ların listesi karşınıza gelecektir. Bunları tek tek engellemek isterseniz “Settings” e girin ve “Block all” seçeneğine tıklayın. AVG tüm web tarayıcıları için “Do Not Track” özelliğini ayrı şekilde ücretsiz edinme fırsatı da sunuyor.

Ücretsiz Sistem Temizliği

AVG AntiVirus Free programı PC performans problemlerini kontrol etmeyi sağlayan bir araca sahip. Ana arayüzde “Fix Performance” ve ardından “Analyze Now” seçeneğine tıklayın. PC Analyzer kayıt defteri hataları, gereksiz dosyalar, disk parçalanması ve kırık kısayollar için sistem taraması gerçekleştirecektir. Şimdi AVG PCTuneUp adlı farklı aracı indirebilirsiniz. Bu araç genellikle 30 Dolar lisans ücreti talep ediyor ama sistem temizliğini ücretsiz olarak yapma imkanı da veriyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
  • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
  • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
  • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
  • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
  • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
  • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
  • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...