Bedava Resim Formatı Değiştirme Programı

Bedava Resim Formatı Değiştirme Programı

Özellikle son zamanlarda internet kullanımının yaygınlaşması sosyal ağlarda resimlerin paylaşılması form ve üye olduğunuz sitelerde avatar, imza gibi pek çok alanda resimler kullanmaktayız. Piyasada pek çok farklı resim formatı dönüştürücü bulunuyor. Ancak pek çok kullanıcı karmaşık menüler ve kullanım zorluğu neceni ile programlardan şikayetçi olmaktadır. Free Image Converter adlı yazılım ise kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmakta ve çok basit arayüzü sahip olmanın yanı sıra kullanımı da çok kolay illa profesyonel bir bilgisayar kullanıcısı olmanıza gerek yok, programın özellikleri arasında ise resimlerin kalitesi diyebiliriz.

Resim Formatı Dönüştürme Programı

Free Image Converter yazılımını kullanarak bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarının boyutlarını değiştirebilir ve formatlarını istediğiniz başka bir formata çevirebilirsiniz. Programı bilgisayarınızda onca resim dosyası bulunuyorsa ve bunları bir şekilde farklı bir grafik formatına dönüştürmek istiyorsanız bilgisayarınızda bu program mutlaka bulunması gerekiyor.

Free-Image-Converter

Windows 8 / 7 / Vista / XP işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz resim boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz gibi bilgisayarınızda bulunan ve sizin belirlediğiniz resimlerin dosya formatlarını birbirleri arasında hızlı bir şekilde çevirebilirsiniz. yazılım sezgisel bir arayüze sahip olan Free Image Converter sayesinde dönüştürmek istediğiniz resimler için en uygun olan dosya formatını belirleyebilir ve resim dosyalarını aynı anda dönüştürebilirsiniz.

Free Image Converter İndirme Linki

http://aaro4130.weebly.com/utility.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.