Bedava Windows Kişiselleştirme Programı İndir

Bedava Windows Kişiselleştirme Programı İndir

Windows işletim sisteminizi ücretsiz olarak değiştirebileceğiniz kullanımı oldukça basit olan yazılım Windows işletim sisteminizin görünümünü değiştirmekle kalmıyor aynı zamanda derinlemesine bir sistem değişikliği yapıyor. Bu program bir nevi Windows ayarları yapılandırma aracıdır. Windows’unuzu istediğiniz gibi tasarlamanıza imkan veren yazılım Windows’unuzu her yönü ile değiştirme imkanı veriyor. Windows Kullanıcı Arayüzü (UI), optimize sistem ayarları, donanım ayarlarını optimize, Windows uygulaması ayarlarını özelleştirme imkanı veriyor.

Programı kurduktan sonra karşınıza 6 ana kategori altında uygulayabileceğiniz kişiselleştirme özellikleri gelecektir. Uygulamalar, donanım, Windows Gezgini, Windows görünümü, Windows sistemi ve internet hızını arttırmayı ve kişisel gizliliğinizi güçlendirmeyi hedefleyen bir kategori daha göreceksiniz. Her birinin alt menüleri ile Windows‘ta normal şartlarda gerçekleştiremeyeceğiniz değişiklikleri uygulayabilirsiniz.

Fresh UI, Windows’u kendi zevk ve isteklerinize göre düzenlemenize yarayan bir program. Birçok yazılımın ek ayarlarını bu programla ayarlayabilirsiniz. Internet Explorer, Windows Media Player, Notepad gibi yazılımları da isteklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Programda masaüstü için de ayarlar mevcut. Simgelerin görünüp-görünmemesini yine bu program ile kişisel isteklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Bu programla “Başlat” menüsünü de düzenleyebiliyorsunuz.

Programda istediğiniz her türlü ayarı bulabileceksiniz. Böylelikle gizli kalmış tüm Windows seçeneklerini ve programların tüm ince ayarlarını düzenleyebilecek, istediğiniz sisteme kavuşabileceksiniz.

Fresh UI Programın özellikleri:

Windows`u kolayca özelleştirebileceğiniz kolay kullanıcı arabirimi.

Optimize edilebilen sistem ayarları

Optimize edilebilen donanım ayarları

Optimize edilebilen Windows programları ayarları

Tüm kullanıcıya yönelik araçların özelleştirilebilmesi

Fresh UI İndirme Linki

http://www.freshdevices.com/freshui.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.