Bilgisayarda Çocukları Denetleme Programı

Bilgisayarda Çocukları Denetleme Programı

Ücretsiz ebeveyn kontrol programı, internetteki sakıncalı Web sitelerine çocuğunuzun girmesini istemiyorsanız ve çoğunuzun hangi sitelere girdiğini internette nasıl vakit geçirdiğini merak ediyorsanız Qustodio adlı yazılım tam size göre bir program. Anne babaların en çok merak ettiği konular arasında çocuklarının kendileri yanlarında olmadığı zaman zararlı sitelere girmesini engelleyebilmek ve hangi sitelere girip çıktığını takip edebilmek yer alıyor. Program basit bir ara yüze sahip bu nedenle kullanımı da oldukça kolaydır.

Çocukları için Ebeveyn Kontrol Programı

Pek çok anne baba çocuklarını internet ile meşgul ederek sokağa dahi çıkartmaz ve rahat güvenilir bir ortamda olduklarını düşünür. Ancak durum öyle değildir. Çünkü internette pek çok zararlı internet sitesi yer alıyor. İstediğiniz siteleri çocuklarınız için oluşturacağınız hesaplarda engelleyebilir, böylelikle çocuklarınızın uygunsuz içeriklere ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Qustodio adlı yazılım ile çocuğunuzun online etkinlikleri, sosyal ağlara katılımları, sohbet programları ve nereler de gezindiğini izlemenizi sağlayan ücretsiz bir yazıoımdır.

Qustodio Programının Özellikleri

Çocuklarınız hangi siteye girerlerse girsinler onları çevrimiçi olarak takip etme şansına sahipsiniz.

İnternet kullanımına zaman kısıtlaması getirebileceğiniz gibi, istediğiniz sitelere girişleri engelleyebilirsiniz.

Çocuklarınız ne kadar karıştırırsa karıştırsınlar programı siz istemediğiniz sürece kapatamazlar.

Monitör sosyal ağ davranışları – Herhangi bir sohbet programlarını kullanarak ya da web sörf yaparken çocuğunuzun şüpheli etkinliklerinden anında uyarı alın.

Qustodio çocuklarınıza güvenli şekilde ulaşabilecekleri siteler konusunda rehberlik eder.

Oynanmasına karşı koruma – Teknik olarak çocuğunuz ne kadar gelişmiş olursa olsun, kurcalamaya karşı korunaklı ve herhangi bir şekilde program ayarlarının değiştirilmesine izin vermez.

Çocuklarınızın sosyal medya uygulamaları üzerinde yaptıklarını takip eder, kimlerle konuştuğunu ve şüpheli aktiviteleri size bildirir.
Online erişim limiti – Çocuğunuzun çevrimiçi zamanı için sağlıklı sınırlar belirler. Ayrıca, programın web portalı izlemenize olanak sağlar ve

herhangi bir lokasyon ya da cihazdan faaliyetlerini yönetebilirsiniz.

Qustodio indirme Linki

http://www.qustodio.com/download/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.