Bilgisayardan Android APK Dosyalarını Düzenleme Programı

Bilgisayardan Android APK Dosyalarını Düzenleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızdan Android kurulum programı olan dosyalarını size düzenleme imkanı veriyor. adlı yazılım kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Görevini başarılı bir şekilde yerine getiren yazılım gayet başarılı bir şekilde çalışıyor. Android işletim sistemli bir akıllı telefon sahibiyseniz bilgisayarınızda mutlaka bulundurmanız gereken bir programdır. Özellikle Google Play haricinde farklı kaynaklardan dosyası indirip kuruyorsanız elinizin altında bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Kullanımı

Android işletim sistemli cihazlara Play Store üzerinden uygulama indirebilirsiniz. Ancak zaman zaman Türkiye’de hizmete sunulmayan uygulamaları indirmek için alternatif kaynaklara yönelmek zorunda kalabiliyoruz. Uygulamaların büyük çoğunluğu Play Store bünyesinde yer alıyor. Ancak Google’ın sizin hakkınızda bilgi edinmesini istemediğiniz içinde kurulum yapabilirsiniz. Bu nedenden dolayı masaüstüne indireceğiniz APK dosyalarını APK File Manager programını kullanarak düzenli bir şekilde dosyalarınızı kaybetmeden kurabilirsiniz.

Windows’ta çalışan bu araç ile tüm dahili bellekte APK dosyalarını tarayıp hedef bir klasöre aktarım gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Üstelik Dropbox veya Google Drive gibi bulut depolama hizmetleriyle uyumlu çalışan bu klasörle telefonunuza aktarım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. İki kere indirilmiş bir dosyanız varsa, APK File Manager bunu da görüyor ve size sunmuş olduğu hizmetle belki de saatler sürebilecek sıkıcı bir işlemden kurtuluyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olan APK File Manager programımızın dosya boyutu yalnızca 512 kb kadardır. Aşağıdan ücretsiz olarak bilgisayara indirebilirsiniz.

APK File Manager Programı İndirme Linki
http://sourceforge.net/projects/apkfilemanager/files/latest/download

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. Yunus dedi ki:

  Tşk

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
 • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
 • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
 • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
 • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
 • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
 • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
 • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...