Bilgisayarınızı Otomatik Olarak Kapatan Ücretsiz Program

Bilgisayarınızı Otomatik Olarak Kapatan Ücretsiz Program

PC kendiliğinden kapatan program indir. Bilgisayarı istenen zamanda kapatma yazılımı yükle. Wise Auto Shutdown adlı ücretsiz program ile bilgisayarınızı otomatik kapatabilir yada uyku moduna alabilirsiniz. Görevleri zamanlayabilir, Etkili kullanıcı arayüzü, düşük CPU Kullanımı ve neredeyse tüm Windows sürümleri ile uyumlu olması nedeni ile kolayca kullanabileceksiniz. Wise Auto Shutdown kullanıcıların istedikleri zamanda bilgisayarlarını otomatik olarak kapatmalarına veya yeniden başlatmalarına olanak tanıyan kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Wise Auto Shutdown

Wise Auto Shutdown sayesinde özellikle büyük boyutlu dosya indiren kullanıcılar için inmesini beklemeden evden rahatça çıkabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızın ne kadar süre sonra veya saat kaçta kapanması gerektiğini Wise Auto Shutdown ile belirlemek. Böylece program zamanı geldiğinde bilgisayarınızı sizin için otomatik olarak kapatacaktır.

Türkçe dil desteğine sahip ve ücretsiz bir program olan Wise Auto Shutdown sade ve şık arayüzüyle tüm bilgisayar kullanıcılarının hiç zorlanmadan kullanabileceği başarılı bir programdır. Zaten basit arayüzü ve Türkçe olması sayesinde kullanmakta zorluk yaşamayacaksınız.

Wise Auto Shutdown İndirme Linki
http://www.wisecleaner.com/wise-auto-shutdown.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.