Torrent Dosyalarını Google Chrome İle İndirme

Torrent Dosyalarını Google Chrome İle İndirme

her ne kadar tasvip edilmese de yaygın olarak kullanılmaktadır. Bildiğiniz gibi Torrent dosyalarını bilgisayarınıza indirebilmek için uTorrent gibi bir istemci yazılım kullanmanız veya Torrent dosyalarını indirme desteği sunan indirme yöneticilerinden faydalanmanız gerekiyor. Sıkı bir BitTorrent kullanıcısı değilseniz işletim sisteminize bir istemci uygulama kurmak istemeyebilirsiniz. Bu noktada BitTorrent Torque Labs tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan OneClick eklentisi ile bu işi kolayca halledebiliyorsunuz.

Google Chrome web tarayıcısı ile uyumlu olan ücretsiz eklenti ile BitTorrent dosyalarını herhangi bir istemci programa ihtiyaç duymadan doğrudan Google Chrome web tarayıcısı ile indirebilirsiniz. Eklentinin ayarlarının yapılandırılması için herhangi bir arayüz hazırlanmamış, sık sık BitTorrent dosyası indiren kullanıcılar bu aşamada hayal kırıklığı yaşayabilir. Deneyimli kullanıcılar için uTorrent tarzı yazılımlar bir süre daha vazgeçilmez olacak gibi görünüyor.

Eklenti Nasıl Yüklenir

OneClick’i Google Chrome web tarayıcısına yüklemek için bağlantısına erişin, sağ üst bölümdeki “Add to Chrome” butonuna tıklayın. İndirme işlemi tamamladıktan sonra kuruluma onay verin. Torrent dosyalarına Google Chrome ile normal bir dosya indirir gibi erişebileceksiniz.

OneClick Chrome Extension İndirme linki

http://torque.bittorrent.com/oneclick/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar