Cep Telefonu için Medya Dönüştürücü

Cep Telefonu için Medya Dönüştürücü

Cep telefonu, tablet PC ve bilgisayarlarınızdaki müzik, video gibi medyalarınızı cihazınıza uygun formata dönüştürebilirsiniz. Mobile Media Converter adlı program MP3, Windows Media Audio (WMA), Ogg Vorbis Ses (OGG), Wave Ses (WAV), MPEG video, AVI, Windows Media Video (wmv), Flash Video (FLV), QuickTime Video (mov), AMR ses (amr) ve 3GP video gibi popüler formatları desteklemekte ve bu dosyaları birbirine dönüştüren ücretsiz bir yazılımdır.

Mobile Media Converter Programının Özellikleri

Bu ücretsiz yazılımın bilgisayar ve cep telefonu için sürümleri bulunmaktadır. Piyasada yaygın olarak kullanılan iPod , iPhone , iOS , PSP , Nokia Sybian , Android ile uyumlu çalışan video ve ses dosyaları yapabilirsiniz. Melodiler oluşturma yada farklı bir nedenle klipleri düzeltme veya diğer istenmeyen parçaların görüntüsünü aşağı ve yukarı kaldırarak videolarınızı kesebilirsiniz.

Mobile Media Converter, cep telefonu ve tablet PC kullanalar için mutlaka arşivlerinde bulunması gereken bir yazılım, piyasada bulunan mobil cihaz ve yaygın olarak kullanılan video ve ses formatlarını desteklemektedir.

Mobile Media Converter İndirme Linki

http://www.miksoft.net/mobileMediaConverter.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.