En iyi Ücretsiz CD/DVD/Blu-Ray Disk Yazıcı Programları

En iyi Ücretsiz CD/DVD/Blu-Ray Disk Yazıcı Programları

CD, DVD ve Blu-Ray disklerinizi yazdırmak için Windows’un kendi disk yazdırma özelliği yetersiz kalmaktadır. ISO kalıp dosyaları yapmak ve bu dosyaları disklerinize yazdırmak, müzik ve video diskleri hazırlamak veya diskleri kopyalamak için mutlaka bir programa ihtiyaç duyarsınız. Sizler için kullanışlı ve ücretsiz disk programlarını bir raya getirdik. FinalBurner, Ultimate CD/DVD Burner, InfraRecorder, InfraRecorder, cdrtfe, DeepBurner, Ashampoo Burning Studio, Free Easy CD/DVD burner, Small CD-Writer, Nero Free, Express Burn Disc Burning programlarının tanıtımlarını ve indirme linklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Nero Free

Nero şüphesiz ki piyasanın en popüler disk yazdırma programıdır. Yalnızca yazdırma işlemi deği daha bir çok özelliği bünyesinde barıdıran programın birde Lite adını verdiği ücretsiz sürümü bulunmaktadır. verilerinizi disk üzerine kolaylıkla yazabileceğiniz veya güvenli bir şekilde CD/DVD kopyalama işlemi yapabileceğiniz basitleştirilmiş ve ücretsiz bir yazılımdır.

Nero Free İndir

Small CD-Writer

Small CD-Writer sadece 400kb boyutunda bilinen en küçük CD/DVD yazma programıdır. Programı kullanmak okadar kolayki en alt düzey kullanıcıdan profesyonel kullanıcılara kadar her kesime hitap ediyor.

Small CD-Writer İndir

Ultimate CD/DVD Burner

Ultimate CD/DVD Burner, basit arayüze sahip olması kullanımını kolaylaştırıyor. Bu yazılımla, CD-R, CD-RW DVD+R/RW DVD-R/RW diskleri yazdırabilirsiniz. Program küçük boyutludur ve kurulum gerektirmez tek bir .EXE dosyası ile çalışmaktadır.

Small CD-Writer İndir

InfraRecorder

Ücretsiz, açık kaynak kodlu CD/DVD yazma programıdır. Bir çok ücretli yazılımda bulunan özelliklere sahip olan InfraRecorder basit bir arayüze sahip. Ücretsiz olan InfraRecorder en son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Small CD-Writer İndir

FinalBurner

FinalBurner, pahalı CD, DVD ve Blu-Ray yazıcılar için ücretsiz bir alternatiftir. Program CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD DL, Blu-Ray sürücülerini desteklemektedir.  Program ile veri, ses ve görüntü diski oluşturabilir, ayrıca ISO biçimindeki imaj dosyalarını da disklere aktarabilirsiniz. AVI, DivX, XviD, MP4, MPG, WMV, ASF, MOV, FLV, AudioCD Ripper formatlarını desteklemektedir.

Small CD-Writer İndir

DeepBurner

Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı. Ücretli Pro Versiyonuda bulunmaktadır.

Small CD-Writer İndir

Free Easy CD DVD burner

Program, ISO, görüntü, ses, video ve veri CD ve DVD oluşturmak için oldukça ideal bir program. Çift katmanlı DVD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW aygıtları desteklemektedir. ISO dosya türlerini yazabilir, oluşturabilir, CD ve DVD’lerinizi kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz Müzik CD’lerinizi programın içindeki özellikler ile mp3 türünde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Small CD-Writer İndir

Express Burn Disc Burning

Express Burn Disc Burning programı ile CD, DVD, HD-DVD, Blu-ray formatlarında yazma işlemleri yapabilirsiniz. Küçük boyutu ve kolay kullanım imkanlarına sahip olan program, bilgisayarınızda hiç yer kaplamıyor ve istediğiniz yazma işlemlerini gerçekleştiriyor. Express Burn ile çoklu yazma işlemlerine uygun diskleri de yazdırabilme imkanına sahipsiniz.

Small CD-Writer İndir

Cdrtfe

Cdrtfe programı ile Veri CD’leri, Audio CD, XCDs (isteğe bağlı hata koruması ile),Video CD’ler, Ses parça ekstraksiyon (WAV, MP3, OGG, FLAC), Proje dosyaları, Komut satırı seçenekleri ile kullanılabilir. Program Windows Explorer entegrasyonu, çoklu dil desteği, DVD desteği, RSCSI üzerinden uzaktan sürücü desteği sunuyor.

Small CD-Writer İndir

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.