Fotoğraf İndirme Programı

Fotoğraf İndirme Programı

Fotoğraf ve resimleri indirebileceğiniz bir program olan Image Collector adlı ücretsiz program ile internetteki resim ve fotoğrafları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan deviantART, PhotoBucket, 4Chan ve Picasa gibi ünlü sitelerden resimleri indirebilirsiniz. Program bedava olup çalışabilmesi için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework adlı yazılımın yüklü olması gerekiyor. Aşağıdaki ilgili linkten Image Collector programını ve bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework yüklü değilse bu yazılımı indirip yükleyebilirsiniz.

Image Collector Programı

Image Collector programı kategorize etmeye izin vermektedir. Program Web hizmetleri bir dizi görüntüler indirmektedir. Program görüntü toplayıcı hızlı görüntüleme, sınıflandırma ve web hizmetleri bir dizi görüntü indirmek sağlamak için tasarlanmış bir uygulamadır. Tek ya da tüm web sayfalarından resim indirebilir. Program ile toplu indirme yapabilir veya indirme sıralaması yapabilirsiniz. Web sitesi arayabilir ve diğer web site linklerini takip edebilirsiniz. Anahtar kelimeler kullanarak İnternette arama yapabilirsiniz. indirmeden önce küçük resimleri önceden gösterebilirsiniz. Sunum yapmak için yaklaştırma özelliği kurulabilir. Arama işleminin detaylarını gerçek zamanlı kayıt bilgisinde gösterebilir. Güvenlik duvarı arkasından vekil sunucu kullanılabilir.

Image Collector, belirli bir genişlik ve yükseklikten oluşan resimler arayabilirsiniz. Belirli bir genişlik, yükseklikten daha büyük resimleri atlayabilir. Resimleri indirildikten sonra yönetmenize izin verir. Üyelik isteyen web siteleri için giriş paneli bulunuyor. Web site adresleri ya da arama için filtreleme araçları kullanır. Dosya uzantısına göre süzgeç kullanılabilirsiniz. Genel reklam boyutuna eş resimleri atlayabilirsiniz. Programın güzel bir özelliği de E-postayla arkadaşlarınıza resimler gönderebilirsiniz.

Image Collector İndirme Linki:

http://software.bootblock.co.uk/?id=theimagecollector

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.