Gif Animasyon Yapma Programı Ücretsiz İndir

Gif Animasyon Yapma Programı Ücretsiz İndir

Ücretsiz olarak basit ve hızlıca animasyonlar yapabileceğiniz Free Gif Maker adlı yazılım bu ihtiyacınızı giderecektir. Programın kullanımı oldukça basit olduğundan her kesim kullanıcının kolayca kullanabileceği bir programdır. Yazılım karmaşık pencereler ve butonlardan arındırılmış bir şekilde karşınıza çıkıyor. Eğer internete sık sık hareketli Gif’ler yüklüyor veya sürekli olarak küçük gif butonlar yapıyorsanız bu yazılım tam size göre…

Kolayca GIF Yapmak – Free Gif Maker

Free Gif Maker, her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla Gif animasyonları oluşturabilmeleri basit bir programdır. Sadece 589KB olan yazılım bilgisayarınızda hiç yer kaplamıyor ve sistem kaynaklarınızı tüketmiyor. Windows, NT, 98, Me, 2000, XP, 2003, Vista, Server 2008, Windows 7 ve 8 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

GIF internet medyanın en eğlenceli formlarında biridir. Oldukça sık kullanılan bu dosa türünü kolayca oluşturmanıza imkan veren yazılım sade tasarlanmış arayüze sahip. Free Gif Maker sayesinde web siteleriniz için kaliteli GIF animasyonları üretebilirsiniz. Yazılımda bulunan sihirbaz sayesinde bilgisayarınızda bulunan JPG, PNG, GIF ve TIF formatındaki resimleri kullanarak sizin belirlediğiniz ölçülerde yazılı ya da görsel bannerlar yapabiliyorsunuz.

Free Gif Maker İndirme Linki

http://download.cnet.com/Free-Gif-Maker/3000-2186_4-75913648.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar