Hareketli Gif Resimlerini Yeniden Boyutlandırma

Hareketli Gif Resimlerini Yeniden Boyutlandırma

Hareketli resimler nasıl boyutlandırılır, Hareketli GiF resimleri boyutlandırma nasıl yapılır? Animated Gif Resizer adlı ücretsiz program ile elinizdeki haraketli GIF resimlerinizi tekrardan boyutlandırma imkanına sahipsiniz. Eğer bu tip bir program kullanmak istemiyorsanız resminiz hareketli olduğundan tüm resimleri parçalayıp tek tek boyutlandırıp tekrardan haraketli bir GIF resmi oluşturmanız gerekiyor. Oysa Animated Gif Resizer adlı yazılım ile sadece birkaç tıklama ile elinizdeki hareketli resmi istediğiniz gibi boyutlandırabilirsiniz.

Animated Gif Resizer Nasıl Kullanılır

Hareketli Gif Resimlerin boyutlarını büyütmek veya küçültmek için kullanabileceğiniz kullanışlı ve yüklemeden doğrudan çalıştırabileceğiniz bir program.

Programı aşağıdaki linki kullanarak indiriyorsunuz ve doğrudan çalıştırıyorsunuz. Karşınıza çıkan ekrandan Source GIF Image File kısmında altta bulunan butona tıklayarak boyutunu değiştirmek istediğiniz GIF resmine tıklıyorsunuz. otomatik olarak resmin boyutu Frames bilgileri karşınıza çıkacaktır. Daha sonra alt kısımda New GIF Image File kısımdan yeni GIF resminin kayıt yerini seçiyorsunuz ve buradan istediğiniz yeni boyutları giriyorsunuz ve Resize butonuna tıklıyorsunuz.

Animated Gif Resizer Sistem Gereksinimleri

Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Windows XP (SP1 veya üstü), Windows 2000 (SP3 veya üstü), Windows Server 2003, Windows Vista, 7 ve 8 işletim sistemi desteği
Minimum 400 MHz İşlemci (Tavsiye olan 800Mhz veya daha hızlı)
128 MB RAM bellek (Tavsiye 512MB veya daha fazla)
800 x 600 ekran çözünürlüğü
10 + MB HDD

Animated Gif Resizer İndirme Linki:

http://www.ashongsoft.com/product/gif-resizer.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. murat dedi ki:

    başarılı

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.