seo dersleri

iBUYPOWER Profesyonel Serisi Masaüstü PC’ler

iBUYPOWER Profesyonel Serisi Masaüstü PC’ler

son zamanlarda her zamankinden çok daha hızlı, işi en iyi şekilde tamamlamak için tasarlanmış masaüstü bilgisayarları piyasaya sundu. kullanıcılara yönelik yeni masaüstü bilgisayarlarını duyurdu. Profesyonel Serisi 2. nesil Intel Core i7 işlemciler, RAID kartları ve NVIDIA Quadro grafik kartları sunuyor. Kullanıcılara sulan bu yeni kasalar isteğe göre özgünleştirilebilir, yani yetersiz görülen parçaların yerine çok daha hızlı parçalar takılabilir. Profesyonel Serisi 1069$ ile 1.999$ arasında fiyatlandırılmaktadır.

ile en iyi çalışmalarınızı her zamankinden daha hızlı tamamlayın. Profesyonel Serisi ürünleri, en son ileri teknoloji ile kusursuz bir performans sunar: 2. Nesil Intel ® Core ™ i7 işlemci, RAID kartı ve NVIDIA Quadro grafik kartı.
iBUYPOWER Profesyonel, her iş istasyonu masaüstü terzi kendi iş istasyonu profesyoneller, kendi özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde sağlayan, tamamen özelleştirilebilir. Daha fazla bellek veya daha fazla grafik olsun, biz müşteriler için sistem bileşenlerinin seçim için geniş bir yelpazede sunuyoruz. Hepsinden iyisi, kaliteli hizmet tüm profesyonel ürünleri ile tam bir sistem garantisi de dahil olmak üzere ayakta.

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner