İnternet Explorer Test Etme Programı – IETester

İnternet Explorer Test Etme Programı – IETester

ile artık tüm İnternet Explorer serilerinde yaptığınız tasarımlar test edebilirsiniz. ie5, ie6, ie7, ie8, IE9 preview ve diğer sürümlerde aynı anda görüntüleme yapabilirsiniz. windows XP/Vista/Windows 7 tarafından desteklenmektedir. sayesinde tek bir bilgisayarda tüm IE versiyonlarını çalıştırıp yaptığınız site tasarımını test edebileceksiniz. bir çok webmasterın İnternet Explorerin eski sürümlerinde test yapabilmek için sanal makine kurmasına neden oluyordu sayesinde bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

IETester webmasterların oldukça işine yarayacak bir program özellikle tema tasarlayanların en büyük sorunları Windows ile birlikte gelen İnternet Explorer serilerini bir çok kullanıcı yeni versiyonunu yüklemeden kullanmakta, webmaster için bu büyük sorun oluşturmakta web sitesini tüm İnternet Explorer serilerine göre uyarlama ihtiyacı duymakta bunu yaparken de aynı anda tüm tarayıcıların çalışır vaziyette olması gerekmekte, IETester ile bu sorunu kolayca halledebiliyorsunuz. Yaklaşık 27MB olan EXE dosyasını indirip kuruyorsunuz.

IETester programının Türkçe desteği bulunuyor. Programın en güzel özelliklerinden biride tamamen ücretsiz olması  ie5, ie6, ie7, ie8, IE9 preview gibi tarayıcılarda çalıştırabildiğiniz gibi isterseniz aynı anda çalıştırabiliyorsunuz.

IETester Programını İndirmek İçin buraya Tıklayınız

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir