İnternet Explorer Test Etme Programı – IETester

İnternet Explorer Test Etme Programı – IETester

IETester ile artık tüm İnternet Explorer serilerinde yaptığınız tasarımlar test edebilirsiniz. ie5, ie6, ie7, ie8, IE9 preview ve diğer sürümlerde aynı anda görüntüleme yapabilirsiniz. IETester windows XP/Vista/Windows 7 tarafından desteklenmektedir. IETester sayesinde tek bir bilgisayarda tüm IE versiyonlarını çalıştırıp yaptığınız site tasarımını test edebileceksiniz. IETester bir çok webmasterın İnternet Explorerin eski sürümlerinde test yapabilmek için sanal makine kurmasına neden oluyordu IETester sayesinde bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

IETester webmasterların oldukça işine yarayacak bir program özellikle tema tasarlayanların en büyük sorunları Windows ile birlikte gelen İnternet Explorer serilerini bir çok kullanıcı yeni versiyonunu yüklemeden kullanmakta, webmaster için bu büyük sorun oluşturmakta web sitesini tüm İnternet Explorer serilerine göre uyarlama ihtiyacı duymakta bunu yaparken de aynı anda tüm tarayıcıların çalışır vaziyette olması gerekmekte, IETester ile bu sorunu kolayca halledebiliyorsunuz. Yaklaşık 27MB olan EXE dosyasını indirip kuruyorsunuz.

IETester programının Türkçe desteği bulunuyor. Programın en güzel özelliklerinden biride tamamen ücretsiz olması  ie5, ie6, ie7, ie8, IE9 preview gibi tarayıcılarda çalıştırabildiğiniz gibi isterseniz aynı anda çalıştırabiliyorsunuz.

IETester Programını İndirmek İçin buraya Tıklayınız