IP Değiştirme Programı ile IP Gizleme

IP Değiştirme Programı ile IP Gizleme

IP programı ile IP numaranızı değiştirebilir ve engelli sitelere giriş yapabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. internette gizli sörf yapmanıza imkan veren bu yazılım ücretsizdir. SafeIP aynı zamanda farklı bölgelerde yer alan proxy sunuculara bağlanarak güvenli bir şekilde internette dolaşmanıza imkan verir. Program ile IP değiştirmek, gizlemek ve internet üzerinde anonim gezinti yapma imkanı tanıyor. Yazılımın Türkçe dil desteği olması ve kolay, kullanışlı bir arayüze sahip olması kullanım kolaylığı sunuyor. IP değiştirme ve gizli sörf…

IP Değiştirme Nasıl Yapılır

Programı indirip kurduktan sonra internet tarayıcınız açıksa kapatmalısınız. Böylece reklam sitelerinden ve zararlı içerik barındıran sitelerden korunma süreciniz başlayacak. Farklı bir IP kullanmak istediğinizde sol bölümde yer alan “IP Konumunu Seçin” alanından istediğiniz herhangi bir ülkeyi seçebilirsiniz.

Yazılım sayesinde internet üzerinde yaptığınız aktiviteleri izlemeye çalışan siteleri engelleyebilirsiniz. Kendine özgü algoritması ile kişisel bilgilerinizi koruyan program ayrıca otomatik başlatma özelliği sayesinde IP adresinizin sürekli olarak güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar.
safeip
Ayarlar sekmesinde detaylar yer almaktadır. Burada kullanım şeklinize göre bu özellikleri etkinleştirebilirsiniz. Özellikle Malware koruması ve Reklam Engelleme ayarlarını etkinleştirmenizde yarar var. Yazılımın her Windows açılışında çalışmasını istiyorsunuz “Windows başlangıcında çalıştır” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Kablosuz ağınızı korumak için de bir ayar var ama ücretli sürümü satın almanız gerekiyor. bu çok üst düzey kullanıcılar için, eğer ev kullanıcısıysanız kullanmanıza gerek yok diyebiliriz.

Anonim, Özel, Güvenli ve Ücretsiz

IP adresinizi gizleyin ve SafeIP ile online kimliğini korumak.

Anonim, Web siteleri, e-posta, oyunlar ve daha fazlasını sizin IP gizleyerek online kimliğini koruyun.
Hızlı, Hızlı bağlantı hızları için size en yakın anonim bir IP konumu seçin.
Güvenli, Ya evde ya da kamu WiFi hotspot üzerinde gezen, özel bir proxy ile tüm internet trafiğini şifreleyin.
Ücretsiz, SafeIP reklam olmadan, sınırsız kullanım için tamamen ücretsiz kullanılan ve süresi asla dolmaz edilebilir.

Safeip İndirme Linki

http://www.freesafeip.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.