iPhone için Ücretsiz Karakalem Ve Çizim Uygulaması

iPhone için Ücretsiz Karakalem Ve Çizim Uygulaması

iPhone ve iPad’lere özel bir not defteri olan bu uygulama. Çizim özelliği sayesinde eğer bir tasarımcıysanız vazgeçemeyeceğiniz uygulamalar arasına mutlaka almanız gerekecektir. Paper By FiftyThree adlı bu uygulama oldukça hassas bir tasarıma sahip. Bu sayede kolayca not alabilir ve resim çizebilirsiniz. Bir iPad sahibiyseniz ve birde Stylus kaleminiz varsa mükemmel çizimler ortaya koyabilirsiniz. Uygulama ne kadar güzel tasarlanmış olursa olsun, sonuç olarak parmaklarınızla bu tarz uygulamaları etkili bir şekilde kullanmanız zor.

Paper By FiftyThree Uygulaması

Ücretsiz olarak App Store’dan indirebildiğimiz bu uygulama başlangıç olarak bize tek çeşit kalem kullanma imkanı sunuyor. Eğer istersek uygulama içerisinde diğer 4 çeşit kalemi de satın alabiliyoruz. Uygulaması iOS işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz kullanışlı bir eskiz uygulamasıdır. Özellikle tasarımcılar, mimarlar ve ressamlara hitap eden bu uygulama ile aklınızdakileri dijital ortama kolayca aktarabileceksiniz. Kağıt israfına son veren uygulama ile çizimlerinizi kitaplaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak App Store’dan indirebildiğimiz bu uygulama başlangıç olarak size tek çeşit kalem kullanma imkanı veriyor. Eğer isterseniz uygulama içerisinde diğer 4 çeşit kalemi de satın alabiliyorsunuz. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Paper By FiftyThree’de pek çok sayıda araçta bulunuyor. Bu araçları kullanarak yaratıcı çalışmalar ortaya koyabiliyorsunuz. Çalışmalarınızı sosyal medya platformlarında arkadaşlarınız ile hemen paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yarattığınız eskizler not defteri animasyonuna sahip arayüzde depolanıyor. Farklı not defterlerine farklı içeriklerinizi depolayabilir ve dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamada sürekli bir şeyler satın almaya zorlayan reklamlar bulunmuyor. Fakat ne yazık ki Paper By FiftyThree’de tüm araçlar kullanıma açık olarak sunulmuyor. Birkaç temel özellik dışındaki fonksiyonları parayla satın almanız gerekmekte. Harcama yapmak istemiyorsanız, temel özelliklerin de işinizi görecektir. Retina çözünürlük desteği sunan uygulamada yaratacağınız çalışmalar 2048 x 1536 boyutunda kaydedebileceksiniz.

Paper By FiftyThree İndirme Linki
http://www.fiftythree.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.