iPhone Jailbreak Program Yükleme

iPhone Jailbreak Program Yükleme

iPhone Jailbreak nedir, uygulama indirme ve yükleme. GreenpoisOn adlı yazılım ile yalnızca iPhone değil aynı zamanda iPad ve iPod touch cihazlarınızı da jailbreak yapabilirsiniz. Apple İOS işletim sistemi ile cihazlarına bir kısıtlama getirir. Bu durum kullanıcının kullanımını kısıtlar. İşte biz o kısıtlamayı kaldıracağız. Bazı uygulamalar root edilmeyen cihazlarda çalışmamaktadır. greenpois0n adlı ücretsiz yazılım ile cihazınıza erişim yetkisi alacaksınız. Greenpois0n çalıştırmadan önce itunes programını açıp USB kablo ile bilgisayarınıza bağlamayın.

Greenpois0n Jailbreak Nedir?

jailbreak programlarının amacı üretici firma tarafından konulan sistem kilidini açmaktır. Firmalar bunu cihazı korumak için yapar. Jailbreak kısaca hacker’lar tarafından cihazların sistem açıkları tespit edilir ve buna göre yazılım tekrardan dizayn edilir. Jailbreak’lerin ana amacı sim kilitli cihazların sim kilidini açma, uygulama, müzik, video ve tüm dosyaları iTunes dışında farklı programlar ile de yükleyebilmenize imkan verir. Kısa crackli uygulamları cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Greenpois0n ile Jailbreak Nasıl Yapılır?

Greenpois0n programının güncel versiyonuna aşağıda paylaştığımız linkten ulaşabilirsiniz. Windows, Linux ve Mac OS X işletim sisteminize uygun olan versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Cihazınızı USB bağlantısını yaptıktan sonra Greenposi0n’u çalıştırıyor ve “Jailbreak” butonuna tıklıyorsunuz ve cihazınızı DFU moduna alacaksınız.

Cihazınızın Power tuşuna 3 saniye basılı tutuyorsunuz. Bu sırada ekranınıza bir uyarı penceresi çıkacaktır.

Açma kapama düğmesinden elimizi çekmeden menü tuşuna basıyorsunuz ve 10 saniye kadar bekliyorsunuz.

Daha sonra Power tuşundan elinizi çekiyorsunuz ve menü tuşuna 15 saniye kadar basıyorsunuz.

Cihazınız bu işlemlerden sonra DFU mode olmuş olacak bu sırada tüm adımları ekrandan takip edebilirsiniz. Donuk olan Complete butonu aktif olacaktır ve aktif hale gelince tıklıyorsunuz.

Cihazınızı yeniden başlatıyorsunuz ve Loader uygulamasını çalıştırıyorsunuz. Bu kısımda Cydia uygulamasını yükleyiniz.

GreenpoisOn İndirme Linki

http://www.greenpois0n.us/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.